İşte Montech’ten uygun fiyatlı, bütçeye uygun bir kasayla ilgili küçük bir anlaşma, size sisteminizin diğer parçalarına harcayabileceğiniz daha fazla para bırakıyor. Ancak bütçe kelimesinden bahsetmiş olmam, bu durumun herhangi bir özelliği veya eklentiyi kısıtladığı anlamına gelmiyor. Temiz beyaz renk şemasıyla sunulan bu PC kasası, çeşitli açık renkli bileşenleri sergilemek veya hatta RGB’niz için daha yansıtıcı bir yüzey sağlamak isteyenler için ideal bir muhafaza olacaktır.

Beyaz PC bileşenleri, standart koyu veya siyah renkli PC bileşenlerinden çok daha pahalıdır, dolayısıyla bu ürünlerin fiyatından biraz tasarruf etmek güzel olur. Newegg’de mevcut Montech Air 903 Max 69 dolara satışta kodu kullandığınızda MGTDR2397 ödeme sırasında – normal 79 $ fiyat etiketinin 10 $’ını tıraş edin.

Montech Air 903 Max, kurulum için bol miktarda alana sahip, E-ATX boyutlu bir PC kasasıdır. Öne çıkan özellikleri arasında yüksek hava akışlı ağ ön ve üst paneller; bu tür kasalar, değerli bileşenlerinizi serin tutmak için kasanızdan soğuk hava akışı sağlamak için idealdir. Bu hava akışına yardımcı olmak için Montech Air 903 Max, üçü ARGB PWN fanı olan dört adet 140 mm PWN fanla birlikte gelir; böylece yapınızın görünümünü kolayca özelleştirebilirsiniz.Boyutu sayesinde, Montech Air 903 Max, 400 mm uzunluk ve 190 mm genişlik parametrelerinde piyasadaki en büyük grafik kartlarının çoğunu kolaylıkla barındırabilir ve kasanın üst ve ön kısmında, AIO soğutma radyatörlerini barındırmak için bol miktarda alan bulunur. 360 mm boyutunda.genel-21