Destansı yaz seyahatlerinize hazırlanmak için dünyanın en iyi üst düzey Bluetooth kablosuz kulaklığını mı satın almak istiyorsunuz? Skullcandy Crusher Evo… muhtemelen öyle değil, ama muhteşem yeni bir Amazon anlaşması, bu kafatası kıran (iyi bir şekilde) “duyusal bas” kulak üstü kutularını şu anda göz ardı edilemeyecek kadar uygun fiyatlı hale getiriyor.

İster inanın ister inanmayın, siyah kaplamalı Crusher Evo’lar bugün 2024’ün şu ana kadarki diğer noktalarından daha ucuz ve Amazon’un uzatılmış Kara Cuma 2023’ünde ömürleri boyunca yalnızca birkaç gün boyunca ulaştıkları rekor düşük fiyatla eşleşiyor. kasım ayındaki şenlikler.

Normalde 199,99 $ fiyatla satılıyor (bu, mükemmel pil ömrüne sahip güçlü bir kablosuz kulaklık çifti için müstehcen bir fiyat noktasından çok uzak, unutmayın), bu kötü çocuklar muhtemelen sınırlı bir süre için 100 $ indirimle sizin olabilir. İlkokulda temel matematikte başarısız olanlar için bu, Crusher Evo’nun liste fiyatından yüzde 50’lik olağanüstü bir indirim anlamına geliyor.

Şimdi burada en iyi bütçeye uygun kablosuz kulaklıklara mı bakıyorsunuz? Bu kadar rekabetçi bir kategorideki herhangi bir ürüne bu isim verilmesi kolay değil, ancak Gerçekten Bugün benzer fiyata ve benzer etkileyici özellikler listesine sahip bir alternatif bulmak zor.

Tahmin edebileceğiniz gibi, değerlendirmemize katılıyorsanız veya Skullcandy Crusher Evo için (neredeyse) yalnızca övgü dolu sözler söyleyen yüzlerce Amazon müşterisini dinlemeyi seçerseniz, aktif gürültü engelleme olmadan idare etmeniz gerekecektir. şu ankinden daha yüksek bir fiyata satın alındı.

ANC işlevselliğinin eksikliği, Skullcandy’nin şık, tescilli Crusher Sensory Bass ve Kişisel Ses teknolojileri ile telafi edilir; USB-C şarjları ve son derece pratik katlanabilir tasarım arasında sağlanan 40 saate kadar kesintisiz dinleme süresinden bahsetmeye bile gerek yok. Sonuç olarak, bunların Apple’ın AirPods Max’i ya da Sony WH-1000XM5 kadar gelişmiş ya da oldukça güçlü olmadığı söylenebilir, ancak yine de fazla Daha ucuz ve bunun pek çok potansiyel alıcı için çok önemli olduğunu biliyoruz.telefon-1