Fortnite’ın hikaye mücadeleleri olarak da bilinen en yeni Anlık Görüntü Görevleri oyunda yayında ve bunlardan birkaçı son zamanlarda alıştığınızdan daha zorlu. Cerberus’un çiğneme oyuncağını bıraktığını söylediğinde bahsedilen yeri nerede bulacağınızı bilmeniz gerekiyorsa “insanların nefis kemikleri gömdüğü karların yakınında,” çözümünüz burada.

Fortnite’ta insanların lezzetli kemikleri gömdüğü karın yakınında

Bu haftanın anlık görüntüleri için bulacağınız bu Cerberus çiğneme oyuncaklarının her biri, adadaki önemli noktalara gitmenizi ve ardından oyuncağı kazmanızı gerektiriyor. Unutulmaması gereken güzel şey, doğru noktaya geldiğinizde, nereye kazacağınıza dair bir işaret alacaksınız, böylece doğru konuma geldiğiniz sürece tahmin etmek zorunda kalmayacaksınız.

Bunun için Lavish Lair’in güneydoğusundaki mezarlığa gitmek isteyeceksiniz. Aşağıdaki haritada işaretledik.

İnsanların nefis kemik çözümünü gömdüğü karın yakınında

Oraya vardığınızda, “çiğneme oyuncağını” kazmak için kazmanızla işarete vurun ve ilgili üç zorluktan birini tamamlamış olacaksınız. Ayrıca çiğneme oyuncağını nerede bulacağınıza dair rehberlerimiz de var. Her şeyin merkezinde çimenlik ada ve o Styx manzaralı yel değirmeninin altında. Hatta hepsini kullanarak tek bir noktada bulabilirsiniz. Cerberus Anlık Görüntüsü galeri.oyun-1