Ebeveynler, ekran başında daha fazla vakit geçirmeye yeşil ışık yakmanın zamanı geldi.

70’li, 80’li ve 90’lı yılların PBS klasikleri; Mister Rogers’ın Mahallesi Ve Thomas ve Arkadaşları, akışa geliyor. PBS Distribution, eğitici-eğlence programlarını şu şekilde ücretsiz olarak kullanıma sunuyor: PBS Retro adında bir HIZLI (ücretsiz, reklam destekli yayın) kanalıRoku Kanalı üzerinden erişilebilir.

PBS dağıtım başkanı Andrea Downing, “İzleyicileri büyüdükleri içerikle buluşturmaya ilgi duyduğumuzu belirledik” dedi. Sarma. Roku Kanalı, PBS Antiques Road Show, Antiques Road Trip, PBS Food, Julia Child ve PBS Nature dahil olmak üzere diğer PBS FAST kanallarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Roku Kanalı giderek daha popüler hale geliyor, haberler ve spor gibi çeşitli içerikler kazanıyor ve Roku cihazlarında, web tarayıcılarında ve hatta Google TV’de izlenebiliyor. Hizmet, bir kanala geçip o anda ne varsa onu izlediğiniz havadan programlamaya benzer bir formatta çalışır.

Bu, PBS Retro’ya geçip konuşan lemurun olduğu gösterinin tema şarkısını izlemeyi talep edemeyeceğiniz anlamına gelir (YouTube bunun için var). Ancak çocuğunuza seçim yorgunluğunu attırmak için bir süre verebilirsiniz. Gökkuşağı Okumak, Kratt’ın Yaratıkları, Zoboomafoove diğerleri bisiklete biner ve tekrarlar.genel-2