Tefal OptiGrill amatör şefler ve yemek yapmayı sevmeyenler için aynı derecede uygundur. Farklı malzemelere yönelik akıllı programlarıyla bu pratik mutfak aleti, yemek pişirmeyi son derece kolaylaştırır. Akıllı temaslı ızgara artık makul bir fiyata mevcuttur.

  • OptiGrill GC705D 109,99 Euro karşılığında
  • 6 ızgara programlı akıllı temaslı ızgara
  • Bu, yemek pişirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir

İster mükemmel bir biftek ister leziz ızgara sebzeler hazırlamak isteyin; OptiGrill hemen hemen her yemek için ideal mutfak aletidir. Akıllı temaslı ızgara sayesinde acemi aşçılar bile kolaylıkla harika yemekler hazırlayabilir. Ayrıca ızgara plakaları bulaşık makinesinde kolayca temizlenebildiğinden, OptiGrill ile sadece yemek pişirmek değil, temizlik yapmak da çocuk oyuncağı. Bu akıllı mutfak yardımcısı ilginizi çekiyorsa hemen MediaMarkt’a göz atmalısınız. OptiGrill GC705D’nin fiyatı artık yalnızca 109,99 Euro’dur. Alternatif olarak parça Amazon’da da aynı fiyata mevcuttur. Bu fiyatın neden kesinlikle buna değer olduğunu anlaşma kontrolünde öğrenebilirsiniz.

Akıllı programlar ve mükemmel sonuçlar – işte bu yüzden OptiGrill buna değer

Tefal’in akıllı mutfak aletleri, mutfakta kömürsüz ızgara yapmayı inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. 109,99 Euro’luk model size hamburger, kümes hayvanları, biftek, sandviç, sosis ve balık için 6 önceden ayarlanmış program sunuyor. Akıllı sensörler, ızgaralanan yiyeceğin yalnızca türünü değil aynı zamanda kalınlığını da hesaba katarak her zaman en iyi sonuçları garanti eder.

Işık göstergesi ve sesli sinyal aynı zamanda pişirme işleminin tam olarak ne kadar ilerlediğini size bildirir. Bu nedenle OptiGrill, mükemmel orta pişmiş bifteği zahmetsizce hazırlamanıza olanak tanır. Bizim Dijitalin içinden iş arkadaşları Tefal ızgaranın daha pahalı olan elit modelini zaten test ettik ve mükemmel sonuçlardan kesinlikle heyecanlandık. Favori malzemeniz programlar arasında bulunamıyorsa manuel modu da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

OptiGrill GC705D’nin ızgara yüzeyi 600 cm²’dir ve bu, dört kişiye kadar rahatlıkla yeterli olacaktır. Özellikle havalı: Yapışmaz kaplamalı ızgara plakaları tamamen bulaşık makinesinde yıkanabilir ve bu nedenle temizlenmesi son derece kolaydır.

En iyi OptiGrill teklifi? Fiyat kontrolünü yapıyoruz!

Son olarak fiyata bakalım. MediaMarkt şu anda OptiGrill GC705D’nin RRP’sinde yüzde 64’lük muazzam bir indirim sunuyor. Bu, fiyatı 309,99 avrodan sadece 109,99 avroya düşürüyor. Kargo da ücretsizdir. Kuşkusuz: Fiyat karşılaştırmasına bakıldığında OptiGrill’in bu modelinin uzun yıllardır 300 Euro’ya mal olmadığı görülüyor. Yine de MediaMarkt anlaşmasına kesinlikle inanıyoruz. Şu anda internette Tefal cihazı için daha iyi bir teklif yok. Yalnızca Amazon aynı fiyata ayak uydurabilir – bir sonraki fiyat zaten 139 avro.

Genel olarak, gadget’ın şu anda daha ucuz olan yalnızca bir sürümü daha var. Lidl’da OptiGrill GC7P08’i alabilirsiniz yalnızca 99,99 Euro karşılığında güvenli (artı 5,95 Euro kargo ücreti). Ancak bu, 6 yerine yalnızca 3 ızgara programı sunar ve kullanımı daha az uygundur. Bu nedenle MediaMarkt veya Amazon’daki seçeneği kesinlikle öneriyoruz – özellikle de gerçekten düşük ek ücret karşılığında.genel-27