Destiny’s Trials of Osiris haftalık PvP modu bu Cuma yeni bir harita ve ödüllerle geri döndü. Mevcut rotasyonu merak ediyorsanız, sizi ele aldık: MP1st’s yeni Destiny 2 Trials of Osiris ödülleri ve haritası bu hafta 12 Nisan 2024 Gönderi, tüm bu bilgileri aşağıda tam olarak listeler.

New Destiny 2 Osiris Denemeleri Bu Hafta Ödül Ediyor 12 Nisan 2024:

Osiris Haritasının Denemeleri:

Tükenmişlik

Kusursuz Ödül:

Sihirdar (Usta Otomatik Tüfek)

İtibar Sistemi, Deneme Engramları ve Usta Tarım

Denemeler itibarını kazanmak için her maçta ayrı turlar kazanın. Kazandığınız itibar miktarı, kartınızda kazandığınız her turda artar. Yeterince itibar kazanın ve bir hak talebinde bulunabileceksiniz. Denemeler Engramı Saint-14’ten! Bu engram, daha önce elde ettiğiniz mevcut herhangi bir deneme ganimetine odaklanabilir veya rastgele bir Deneme düşüşü için Usta Rahool’a götürülebilir. Her maç tamamlandıktan sonra itibarınız artarmaçın sonucuna bakılmaksızın kartınızdaki tur galibiyetlerinin sayısına göre (kazanma veya kaybetme, 0-5 veya 5-4).

Kusursuz hale geldikten sonra oynamaya devam edin! 7 galibiyet seviyesinde elde ettiğiniz her galibiyet, Kusursuz’unuzu kaybetseniz bile, bonus Deneme Engramları, usta silahlar, prizmalar ve hatta Yükselen Parçalar düşürme şansına sahiptir. Deniz Feneri’ne ulaştıktan sonra kaybetmenin cezası yok!

İşiniz bittiğinde, o hafta Kusursuz olmanız koşuluyla, 7 galibiyetlik pasajınızı ek bir ustalık düşüşü karşılığında bozdurabilirsiniz. Bu, yeniden başlayabilmeniz için kartınızı sıfırlar.


Pasajlar

İsim Dikmek Maliyet
Vahşetin Geçişi Üçüncü maç galibiyetiniz bonus kazanç sağlar. 1500 Parıltı
Merhamet Geçidi Her koşuda bir kaybı affeder. Bu hafta henüz kusursuz olmadıysanız ikinci kaybınızı affeder. 1500 Parıltı
Zenginlik Geçişi Biletle kazanılan maçlardan elde edilen itibar artışı. 2500 Parıltı
Güven Geçişi Kusursuz Sandıktan bonus ödüller verir.

(Tekrar teşekkürler, /r/DestinyTheGame!)oyun-6