Grand Theft Auto hayranları birleşiyor! Tanınmış bir YouTuber, ilk GTA 6 fragmanını gerçek hayatta yeniden yarattı ve kesinlikle büyüleyici görünüyor.

İlk fragmanın geçen yılın Aralık ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, zaten efsane olan fragmanın, GTA V’e sadık bir rekreasyon ve otomobil üreticisi Hyundai’den komik bir rekreasyon da dahil olmak üzere çeşitli rekreasyonlarını gördük. Dört ay ileri sardık ve YouTuber ‘Andrew Levitt’ şimdi GTA 6 fragmanını gerçek hayattaki yerleri kullanarak yeniden yarattı. Sonuç muhteşem ve bu videoyu oluşturmak için ne kadar emek harcandığını tahmin edebilirsiniz. Rockstar’ın merakla beklenen GTA devam filminin ilk fragmanı, tamamı bu rekreasyona dahil olan çeşitli ikonik konumlar ve sahneler içeriyor. Aşağıdan göz atın ve kendiniz karar verin:

Rockstar’ın GTA için ilk fragmanı şimdiden etkileşim rekorları kırdı, iki günden kısa bir sürede 100 milyonu kolayca aştı ve böylece on iki yıl içinde ilk GTA V fragmanının tüm zamanların izlenme sayısını geride bıraktı.

GTA 6’nın PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için 2025’in ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak analistler yılın sonuna doğru bir gecikmenin muhtemel olduğunu öne sürüyor. Bank of America analistlerine göre PC versiyonunun ve fragman unsurlarının olmayışı, oyunun “alfa testine” girdiğine onları ikna etmedi. Bu nedenle analistler oyunun 2025’in sonlarına kadar ertelenmesini bekliyorlar.

Rockstar, geçen yılki resmi duyurusunda GTA 6 hakkında şunları söylemişti: Rockstar Games Kurucusu Sam Houser, “Grand Theft Auto VI, son derece sürükleyici, hikaye odaklı açık dünya deneyimlerinde mümkün olanın sınırlarını zorlama çabalarımıza devam ediyor” dedi. . “Bu yeni vizyonu dünyanın her yerindeki oyuncularla paylaşabildiğimiz için mutluyuz.”

GTA 6 hakkında daha fazla bilgi gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz. Rockstar’ın bir sonraki oyunu hakkında düşünceleriniz neler? Ne zaman piyasaya sürülecek ve PC versiyonu ne olacak? Aşağıdaki yorumlara basın.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17