Evet bayanlar ve baylar, yine haftanın o zamanı geldi. Rahatlama, işi (veya okulu) unutma, en sevdiğiniz Netflix ve Disney şovlarını izleme ve belki de yeni bir akıllı telefon, tablet, akıllı saat, akıllı hoparlör veya kulaklık için biraz para harcama zamanı.

Tabii ki, tüm büyük ABD perakendecilerindeki bu ürün kategorilerindeki en iyi teklifleri bulmak için internette araştırma yapmak, özellikle de söz konusu araştırma faaliyetinde bizim kadar deneyimli değilseniz, hızla zor ve tekrarlanan bir iş gibi gelmeye başlayacaktır.

Her Cuma, kapsamlı haftalık fırsat özetlerimizin geldiği yer burasıdır ve en az çabayla en akıllı ve en bilinçli satın alma kararlarını vermenize yardımcı olur. Yaptıktan sonra bir araya getirilen mobil teknoloji pazarlıklarının en son listesi çok fazla Sizin yerinize yapılan araştırma, 100 doların altından 1.000 doların üstüne kadar her fiyat noktasını kapsayan, yakın zamandaki en muhteşem araştırmalardan biri.

Bunlar bugün mevcut olan en iyi üç fırsat:

Buradaki küçük özetlerimizin ilk üç bölümünde tabletlerin telefonlardan daha fazla olduğunu pek sık görmüyoruz, ancak bu sıcak yeni indirimlerde onuncu nesil iPad ve Galaxy Tab S8’i “normal” kategorisine düşürmenin hiçbir yolu yoktu.

Ve evet, bunun tamamen farkındayız Galaxy Tab S9 iPad 11 nihayet yakında resmi hale gelebilirken, bunların hiçbiri bu iki eski modelin değer teklifini en ufak bir şekilde değiştirmiyor.

Bu arada ultra çok yönlü Galaxy Z Fold 5 güç merkezi normalden 400 dolar daha ucuza mal olmaya devam ediyor ve bunun önümüzdeki hafta bu sefer böyle olmayacağından oldukça eminiz. Z Fold 6, son sızıntılardan garip bir şekilde tanıdık geldiğinden, bu muhtemelen satın alınabilecek en iyi katlanabilir cihazdır (en azından ABD’de) ve şimdi, tetiği çekme konusunda endişelenmeden tetiği çekmek için en iyi zamanlardan biri. önce böbreğini satmak.

Bu haftanın en iyi akıllı telefon teklifleri nicelikten ziyade kaliteyi öne çıkarıyor

Size yalan söylemeyeceğiz, daha önce bu tür makalelerde daha uzun akıllı telefon fırsatları listelerimiz vardı. Ancak bugünün listesindeki altı cihaz, büyük olasılıkla kendi küçük pazar segmentlerinin her birinde en iyiler; 2022’den itibaren çılgınca ucuz ve şaşırtıcı derecede gelişmiş Motorola Edge orta korucuyla başlayıp Samsung’un en yeni muhteşem Android destekli kapaklı kapağıyla bitiyor.
Bu ikisi arasında, muhtemelen günümüzün en yüksek bütçeli Samsung telefonlarına, ücretsiz bir çift gürültü önleyici kulaklıkla birlikte gelen inanılmaz derecede uygun fiyatlı bir OnePlus üst sınıfa ve son fakat kesinlikle en önemlisi, Motorola’nın yukarıda bahsedilen Galaxy Z Flip’e olağanüstü Razr+ alternatifine sahipsiniz. 5.
Bu hafta eksik olan tek şey bir üyeye yapılacak iyi bir anlaşma. Galaksi S24 aile, ama eğer tarih bir göstergeyse, bu da muhtemelen ufukta pek uzak değil. Şimdilik OnePlus 12R ile “yerleşebilirsiniz” ve size gerçek dünyada hiçbir performans açığı hissedilmeyeceğini garanti ediyoruz.

Evet, sizin için daha fazla tablet anlaşmamız ve çalmamız var

iPad 10 ve Galaxy Tab S8 günlük mobil bilgi işlem ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar güçlü veya büyük değilse Galaxy Tab S8 Plus, Tab S9 Plus ve hatta Lenovo Tab Extreme ilginizi çekebilir. .
Bu büyük adamların üçü de birlikte verilen bir kalemle birlikte geliyor, ancak yalnızca Lenovo’nun 14,5 inçlik devi bir klavye de içeriyor, bu nedenle bütçenizi zorlamadan geleneksel dizüstü bilgisayarınızı tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Yeterince etkileyici bir şekilde, uygun fiyatlı Galaxy Tab S9 FE ve OnePlus Pad bile üretkenliği artıran bir dijital kalemle birlikte şu anda çok düşük fiyatlarla satılıyor ve (neredeyse) her bütçeye uygun harika seçenekler sunuyor.

Ve işte inanılmaz fiyatlara iki mükemmel akıllı saat

Birinci nesil Pixel Watch gerçekten mükemmel bir cihaz mı? Muhtemelen hayır, ama bugünkü gibi bir şeyin fiyatının çok altında bir fiyata kesinlikle mükemmel bir pazarlık. Apple Watch Serisi 9 veya Samsung Galaxy Watch 6 Klasik. Bu şekilde pazarlanmasa da, Amazon’un en son Pixel Watch anlaşmasıyla ilgili bir şeyler, bunun aslında bir indirimli satış olduğunu ve saatin üretimi durdurulmadan tetiği çekmek için fazla zamanınızın olmadığını düşündürüyor.
Aynı durumun yakında Apple Watch Series 9’da da olması pek mümkün görünmüyor ancak bu, 70 dolarlık yeni indirimin yakın gelecekte geçici olarak ortadan kalkmayacağı anlamına gelmiyor. Yani evet, iPhone’unuzun yanında kullanmak üzere o kötü çocuğu satın almayı düşünüyorsanız acele etmeniz akıllıca olabilir.

Göz önünde bulundurulması gereken pek çok harika ses fırsatı

Haftalık özetlerimizi genellikle tamamen gerçek kablosuz kulaklıklardan oluşan küçük bir kategoriyle tamamlasak da, bugün size kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklar ve akıllı hoparlörlerden oluşan daha eklektik bir ses ürünleri grubu sunmak istiyoruz. Böylece hafta sonuna hem ev hem de mobil eğlence için ihtiyacınız olan her şeyi rakipsiz bir fiyata sahip olarak girebilirsiniz.

Bu bölümdeki bir numaralı önerimiz, şimdiye kadar hiçbir büyük ABD perakendecisinin geçemediği yüzde 20’lik harika bir indirimle ilk (ve şimdiye kadar tek) HomePod mini sürümüdür.telefon-1