Bağımsız PC oyunları alanında dikkatleri üzerine çekecek bir şey varsa, o da kişiselleştirme fırsatıdır. Bu özelleştirme ister Baldur’s Gate 3 gibi bir RPG oyununun karakter yaratımı yoluyla, ister Palworld gibi bir şeyin inşa özellikleriyle sağlansın, oyuncular her zaman kendilerini ifade etmelerine olanak tanıyan oyunlara yöneliyor gibi görünüyor. Bu kesinlikle en büyük kancalardan biri gibi görünüyor Haydut Gecesibu yıl içinde çıkacak ve oyuncuların denemesi için bir demo hazırladı.

Rogue Night, adından da anlaşılacağı gibi, şu anda bağımsız stüdyo Gray November Games tarafından yapılmakta olan, kendine özgü piksel sanatı stiline sahip rogue benzeri bir oyundur. Steam sayfası onu “fantastik bir zombi kıyametinde geçen bir hayatta kalma / inşaatçı roguelike” olarak tanımlıyor ve bu da durumu hemen hemen özetliyor.

Oyuncular, kötü bir lich tarafından kontrol edilen ıssız bir krallığa doğru yola çıkarlar ve zamanlarını, gündüzleri kaynakları toplamak için manzarayı keşfederek ve geceyi ise karargahlarını öldürücü zombilerin saldırılarına karşı savunmanın yollarını inşa ederek geçirirler. Oyuncunun krallığı kurtarmaya çalışırken kişisel olarak hayatta kalmaya çalışması ve aynı zamanda kaynak sağlayarak kendisine yardımcı olabilecek diğer karakterleri de kurtarması gerekiyor.

Her koşu, oyuncu araştırdıkça ve savaştıkça daha da kişiselleştirilen üç farklı karakter sınıfından biri olarak oynanabilir. Zombilerin başı kesilmiş kafalarını toplamak, yenilgiden sonra bile devam eden kalıcı yükseltmeler sağlar ve oyuncunun sonunda devirmek zorunda kalacağı lich’e karşı bir avantaj elde etmesine yardımcı olur.

Steam’den ücretsiz demosunu indirerek Rogue Night out’u kendiniz deneyebilirsiniz. tam burada.

Aksi takdirde daha fazlası için en iyi hayatta kalma oyunlarımıza ve inşa oyunlarımıza göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2