Tekken 8 Eddy Gordo

Bugünkü Tekken Talk’un bir parçası olarak Bandai Namco Entertainment, capoeira ustası Eddy Gordo’nun önümüzdeki hafta Tekken 8’e katılacağını açıkladı!

Eddy resmi olarak 5 Nisan’da satışa sunulacak, ancak aynı zamanda 1 Nisan’da 16:00 PDT/19:00 EDT/07:00 HKT’de Character Pass 1. Yıl sahiplerine erken erişim yoluyla da çıkacak! Hareketlerini ve yeni karakter tasarımını görmek için aşağıdaki fragmana göz atın.

Eddy Gordo, oyunculara ilk kez 1997 yılında Tekken 3’te tanıtıldı ve o zamandan beri her oyunda karşımıza çıktı. Tekken 4 ve 5 için Eddy’nin Christie Monteiro (Eddy’yi öğreten ustanın torunu) ile aynı karakter yuvasını paylaşmasının hiçbir değeri yok.

Muhtemelen Gordo’nun çıkışıyla birlikte bir başlık güncellemesi de alacağız. Yaklaşan güncelleme hakkında daha fazla ayrıntıya ve bugünkü Tekken Talk’taki diğer küçük bilgilere çok yakında sitede sahip olacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Eddy Gordo ücretli bir DLC dövüşçüsü olacak olsa da Tekken patronu Katsuhiro Harada, oyunculara ücretsiz bir DLC dövüşçüsü sunmayı reddetmedi.

İlgili Okuma:oyun-6