Bilmiyorsanız söyleyeyim, Battlefield 2042’nin 7. Sezonu bu ay içinde lansmanı yapılacak. DICE henüz bu konuda bir şey söylememiş olsa da, oyun genelinde farklı haritalarda radyolar görünmeye başladığından geliştiriciler oyun içinde BF 2042 Sezon 7 teaser’larını başlattı.

Battlefield topluluğunun üyeleri, bu radyoların video kayıtlarını ve çok sayıda numara içeren şifreli iletişimlerin de bulunduğunu yayınladılar. bir şey.

Redacted’de radyoyu buldum! Yıkılmazdır ve birden fazla ses parçasını çalar! 🧏‍♂️📻
ileu/Dedzigs içindesavaş alanı2042

Exposure’da başka bir radyo buldum! 🧏‍♂️📻
ileu/Dedzigs içindesavaş alanı2042

Yani 7. Sezon Anlatı Avı başlıyor gibi görünüyor! 🕵️
ileu/Dedzigs içindesavaş alanı2042

Şu ana kadar topluluk bu gizemi henüz çözemedi. Bu küçük tanıtımların ne olduğu belirtilmemiş olsa da, DICE’ın oyuncuların bir sonraki sezon için iştahını kabartmak için oyunda genellikle bu küçük bulmaca olaylarını nasıl yaptığı göz önüne alındığında, bunun 7. Sezon için olması gerekir. Bazen, yeni bir sezon için bile değil, iki ay önce olduğu gibi, oyunda rastgele yerlere yerleştirilen peluşlar vardı, bu da oyunculara benzersiz bir silah büyüsü ve tamamlandıktan sonra oyuncu kartı kazandırıyordu.

Bu şakalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuzda ve bu şifreli iletişim çözülürse ne olacağı konusunda okuyucularımıza bilgi vereceğiz. Battlefield 2042’nin önümüzdeki sezonu son sezonu olabilir ancak DICE, 7. Sezonda oyuncular için alışılagelmiş harita yerine iki yeni harita içerecek şekilde elinden geleni yapıyor.

Bu radyoların oyunda göründüğünü gördünüz mü? Bunları nerede gördün ve onlar hakkında ne anladın? Aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin.

Daha Fazla Battlefield Okuması:oyun-6