Bunun olmasını seviyorum. Video oyunlarının çılgın, hızlı hareket eden dünyasında, pek çok harika çalışmanın hızla tüketildiği, elden çıkarıldığı ve unutulduğu görülüyor. Ya öyle ya da bir oyun seçeriz – Diablo 4 gibi yalnızca bir oyun veya Skyrim – ve etrafta başka neler olduğunu görmeyi ihmal ederek yıllarca ona bağlı kalın. Geçmişte hiç oynamayacağımız harika bir oyun Steam’de birdenbire tekrar patladığında, bu, bazı oyunların o kadar iyi ve o kadar sevildiğini ve hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolamayacağını hatırlatan güzel bir şeydir. İlk çıkışından bu yana 14 yıl geçen, oyunculardan tam 10/10 puan alan klasik bir RPG oyunu, aniden Valve’ın platformunu ele geçiriyor. Efsanevi bir grubun son bir tura çıkması gibi, yeniden dirilişin tadını kendiniz çıkarmak istiyorsanız bu da %90 indirimli.

Açık dünya, strateji ve RPG oyunlarını bir araya getiren Mount and Blade: Warband, Steam’deki en sevilen genişletmelerden biri olmaya devam ediyor ve oyuncu incelemelerine göre gıpta ile bakılan ‘son derece olumlu’ derecelendirmeye sahip. İlk olarak 2010 yılında, 2008 temel oyununun bağımsız bir uzantısı olarak piyasaya sürülen Warband, yenilenmiş görseller, yeni bir harekât, 64 kişilik çok oyunculu oyun, yeni yükseltmeler, yeni silahlar ve daha fazlasını sunuyor.

29 Şubat Perşembe günü Mount and Blade: Warband Steam oyuncu sayısı 4.143’e ulaştı; bu rakam, oyunun son üç yıldaki oyuncu tabanıyla genel olarak tutarlı bir rakam. Ancak artık Mount and Blade: Warband, son 24 saat içinde 15.000’den fazla eşzamanlı oyuncuyla Valve platformunda hızla yükseldi. Steam DB’ye göre bu, en son 30 günlük ortalamaya göre %160’lık bir artış ve 2020’den bu yana eş zamanlı kullanıcılar için en büyük rekor.

Mount and Blade Warband Steam RPG oyunu oyuncuları: Steam RPG oyunu Mount and Blade Warband istatistikleri

Nasıl oldu? Mount and Blade: Warband şu anda %90’lık devasa bir indirimle mevcut, yani 1,99 $ / 1,69 £ fiyatla satın alabilirsiniz. Teklif 7 Mart Perşembe gününe kadar devam edecek, dolayısıyla o tarihten önce daha fazla kişinin klasik RPG’ye giriş yapmasını bekleyebilirsiniz. Katılmak istiyorsanız Mount and Blade: Warband’ı alabilirsiniz. tam burada.

Alternatif olarak, en iyi strateji oyunlarından bazılarını veya şu anda PC’de mevcut olan en iyi MMORPG’leri deneyin.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2