Dünyanın en iyi tenis oyuncularından ikisi olan Rafael Nadal ve Carlos Alcaraz, Netflix Slam’in açılış maçında karşı karşıya gelecek. Tenis gösteri maçı Netflix’te canlı yayınlanacak. Bu, İspanyollar arasındaki dördüncü karşılaşma oldu ve Nadal 2-1 öne geçti. Son karşılaşmaları, Alcaraz’ın kazandığı 2022 ATP Masters 1000 Madrid maçında gerçekleşti.

Nadal teniste efsanevi bir figür olmaya devam ediyor. 22 kez Grand Slam şampiyonu, 2023 sezonunun büyük bölümünde bacak sakatlıkları yaşadı ve bu durum onun Fransa Açık ve Wimbledon gibi önemli turnuvaları kaçırmasına neden oldu. 37 yaşındaki Nadal, ikonik kariyerini birkaç galibiyetle tamamlamaya çalışırken son iki yılın en sağlıklısı. Nadal emekliliğe hazırlanırken Alcaraz daha yeni başlıyor. 20 yaşındaki oyuncu şimdiden iki kez Grand Slam kazandı ve son büyük başarısı 2023’te Wimbledon’da olacak. Her iki oyuncu da önümüzdeki haftanın hazırlıkları için Netflix Slam’i kullanacak. BNP Paribas Indian Wells’te açıldı.

Netflix Slam’i Netflix’te izleyin

netflix

Netflix Slam şu saatte Netflix’te canlı yayınlanacak: 3 Mart Pazar günü 15:30 ET/12:30 PT. Gösteri maçı Las Vegas’taki Mandalay Bay Resort and Casino’daki Michelob Ultra Arena’da yapılacak. Maçta iki İspanyol yer aldığından Netflix Slam, İngilizce ve İspanyolca olarak canlı yayınlanacak. Canlı izleyemiyorsanız Netflix Slam daha sonra isteğe bağlı olarak izlenebilecek.

Fiyatı ne kadar?

Nadal’a karşı Alcaraz | Netflix Slam | Netflix Canlı Spor Etkinliği | Resmi Fragman | netflix

Ne yazık ki aboneler için Netflix, devam eden büyümeye rağmen yakın zamanda fiyatlarını artırdı. En ucuz plan, aylık 7 ABD Doları tutarındaki reklamlı Standart plandır. Bu katman, reklam desteklidir ve daha yüksek katmanlarda bulunan her filmi ve TV şovunu içermez; en dikkate değer eksiklikler, aşağıdaki gibi daha yeni Sony filmleridir. Şükran günü Ve Alınmadım. Ancak aboneler Netflix’i desteklenen iki cihazda izlemeye devam edebilir.

Diğer iki Netflix planı (Standart ve Premium) reklamsızdır. Standart aylık 15 ABD doları, Premium ise aylık 23 ABD dolarıdır. Planlar arasındaki en büyük fark, her planda izin verilen desteklenen cihaz miktarıdır. Standart iki adede kadar desteklenen cihaza izin verirken Premium altı cihazı destekleyebilir. Aylık 8 ABD doları karşılığında ek üye yuvaları eklenebilir.

Netflix Slam’e kimler katılıyor?

Rafael Nadal ve Carlos Alcaraz Netflix Slam posterinde poz veriyor.
netflix

Nadal ve Alcaraz Netflix Slam’de karşı karşıya gelecek. Sunucu olarak görev yapacak olan Kay Adams’a, yorum ve oyun bazında analist Prakash Amritraj ve çok sayıda tenis yıldızı da katılacak. Tenis efsaneleri listesinde Andre Agassi, Jim Courier, Mary Joe Fernández, Patrick McEnroe ve Andy Roddick yer alıyor. İspanya yayınında Feliciano López ve David Ferrer yorumlarıyla yer alacak.

Netflix Slam, yayıncının canlı programlamaya yönelik en son girişimidir. Geçtiğimiz hafta Netflix, 2024 SAG Ödüllerini ilk kez duyurdu. Kasım 2023’te yayıncı, profesyonel golfçülerin ve F1 sürücülerinin yer aldığı özel bir golf maçı olan Netflix Cup’ı yayınladı.
genel-19