Moon Studios ve Private Division, yaklaşan Aksiyon Rol Yapma (Soulslike) oyunu No Rest for the Wicked’i 1 Mart Cuma günü saat 09.00 PT / 12.00 ET’de Wicked Inside adlı dolu bir dijital gösteri etkinliğinde sergilemenin heyecanını yaşıyor. Bu etkinliğe şu tarihte katılabileceksiniz: Seğirme Ve Youtube.

ARPG türüne cesur girişlerine derinlemesine bakmak için Moon Studios’un kurucularına katılın; No Rest for the Wicked’in acımasız, hassas tabanlı dövüşüne dalın; türü ileriye taşımayı amaçlayan yeni ve yaratıcı mekanizmalarını keşfedin; ve çok daha fazlası.

Wicked Inside da bir Seğirme Damlaların etkin olduğu etkinlik! 1 Mart 09:00 PT / 12:00 ET ile 4 Mart Pazartesi 09:00 PT / 12:00 ET arasında toplam 60 dakika boyunca Twitch Drops özellikli herhangi bir No Rest for the Wicked canlı yayınını izleyin ve setin tamamını kazanın “Dans” Hareketi İfadesi, 2 Düşmüş Köz, bir Silah Parçası ve bir Zırh Parçası dahil olmak üzere Twitch Dropları.

Son zamanlarda, IGN No Rest for The Wicked’ı gösteren kısa bir oynanış videosu yayınladı ve bu beni oyuna ikna etti. Bunun Soulslike bir oyun olacağını zaten düşünmüştüm ve oyunu çalışırken gördükten sonra atlamaya hazırım. Tür için bir ilk olduğuna inandığım yukarıdan aşağıya bir Soulslike, ancak aynı zamanda Diablo ve Path’e de benziyor Sürgün.

No Rest for the Wicked geçen yıl The Game Awards’ta duyurulmuştu ve 2024’te çıkacak en çok beklenen yeni oyunlardan biri olduğunu kanıtladı.

Şu anda No Rest for the Wicked’ın çıkış tarihi yok, ancak oyunun PC’de Steam’de Erken Erişim oyunu olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor. No Rest for the Wicked yayınlandığında PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de oynanabilecek.oyun-4