MediaMarkt şu anda yeni Honor Magic 6 Pro’yu heyecan verici bir tarife anlaşmasıyla sunuyor. O2 ve Vodafone ağlarında kullanabileceğiniz iki tarife çeşidi vardır; bunlardan ikincisi ayrıca 50 Euro’luk geçiş bonusu da sunabilir. Periskop kameralı yeni premium amiral gemisi için şimdiden heyecanlıysanız, nextpit’te tekliflerle ilgili tüm ayrıntılar var.

Üretici, Honor Magic 6 Pro ile premium segmentteki en iyi akıllı telefonları sarsmak istiyor. Honor, güncel amiral gemisi işlemcisi, 180 MP periskop kamerası ve inanılmaz iyi ekranıyla sizi etkilemek istiyor. Ancak yalnızca karşılık gelen tutarı ödemeye hazırsanız. 1.299 Euro’luk RRP size çok yüksek geliyorsa MediaMarkt’ta alternatif olarak heyecan verici bir tarife fırsatı bulacaksınız.

MWC 2024 sırasında meslektaşım Camila, Honor Magic 6 Pro’yu ilk teste sokmayı başardı. Akıllı telefon, Almanya’da Snapdragon 8 Gen 3 ve 512 GB cihaz belleği ve 12 GB RAM’den oluşan bellek yapılandırmasıyla karşımıza çıkıyor. 6,8 inçlik ekran, yandan hafif kavisli, 120 Hz yenileme hızına sahip ve 5.000 nit’e kadar parlaklık sağlıyor.

Yeşil bir akıllı telefonun arkasındaki dairesel kamera modülünün, üç kamera merceğini ve yüksek yakınlaştırma yeteneğini gösteren

Magic 6 Pro yakınlaştırmalı kamera teknolojisiyle dünyayı ayrıntılarıyla yakalayın. / © sonrakipit

Öne çıkan diğer özellikler arasında arkadaki 180 MP periskop kamera ve yeni MagicOS’a yapay zeka entegrasyonu yer alıyor. Ancak yeni amiral gemisinin yazılımına yönelik bazı eleştiriler var ancak üretici, dört büyük Android güncellemesi ve beş yıllık güvenlik yaması sözü veriyor. Ancak Honor Magic 6 Pro’nun gerçekte ne kadar iyi performans gösterdiği henüz bilinmiyor.

Yeni Honor Magic 6 Pro’daki teklif buna değer mi?

Honor, yeni Magic 6 Pro için yüklü miktarda para ödüyor. Eğer bu kadar para harcamak istemiyorsanız uygun bir cep telefonu tarifesi ile anlaşma yapmanızda fayda var. MediaMarkt şu anda akıllı telefon için ayda 34,99 euro ve tek seferlik 69 euro ödeyeceğiniz iki cep telefonu sözleşmesi sunuyor. Ayrıca 39,99 Euro tutarında bir bağlantı ücreti bekleyebilirsiniz.

Bu resimde bir akıllı telefonun üst ön kısmı gösteriliyor; üst ortada delikli bir kamera ve parlak yeşil bir arka plan bulunan ekrana odaklanılıyor.

Merkezi konumdaki delikli kamerayla eşleştirilen keskin keskin ekran, etkileyici bir izleme deneyimi sağlar. / © sonrakipit

Vodafone şebekesinde Freenet versiyonunu seçerseniz (tarife genel görünümüne), eski telefon numaranızı yanınızda getirmeniz durumunda geçiş bonusu olarak 50 Euro alacaksınız. Bunu yapmak için sağlayıcının LTE ağında olmanız, 20 GB veri hacmine sahip olmanız ve maksimum 50 Mbit/s indirme bant genişliğini kullanabilmeniz gerekir. o2’de (tarife genel görünümünde) yıllık 5 GB artan 50 GB’lik bir hacim, indirme ve sağlayıcının 5G ağına erişimde 300 MBit/sn artış vardır.

Tarife kontrolünde Honor Magic 6 Pro
Cihaz
Tarife
veri hacmi
Bant genişliğini indir
4G/5G
Asgari süre
aylık ücret
Tek seferlik maliyetler
toplam tutar
Geçiş bonusu
Düzenli cihaz maliyetleri
Etkili aylık tasarruflar

Teklif etmek*

Teklif etmek*

Tablodan da görebileceğiniz gibi her iki durumda da aylık yüksek efektif tasarruf elde edersiniz. Ancak bu yalnızca akıllı telefonun RRP’si için geçerlidir. Honor şu anda Magic 6 Pro’yu ön sipariş promosyonu olarak 999,90 Euro’ya sunuyor, bu da hala tasarruf ettiğiniz anlamına geliyor, ancak bu ayda 3 ila 4 Euro arasında.

Başka bir not: Vodafone versiyonunda, asgari vadenin sona ermesinden sonra aylık 36,99 Euro ödenecektir. Yine de bu anlaşma gerçekten heyecan verici. Yani Samsung veya Xiaomi’den kopmak istiyorsanız ve iyi bir kameraya ve gerçekten güçlü bir işlemciye sahip, heyecan verici bir Android alternatifi arıyorsanız bu teklif sizin için ilginç olmalı.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Honor Magic 6 Pro zaten radarınızda mı? Bilmemize izin ver!genel-27