Klavyesi ve kalemi olan orta sınıf bir tablet mi arıyorsunuz? Lenovo.com yakın zamanda Yıllık Satış etkinliğini başlattı ve tahmin edin ne oldu – 2023’te piyasaya sürülen Tab P12 indirimli ürünlerden biri. Android 13 tablet iki uyumlu aksesuarla birlikte satılıyor: klavye ve Lenovo Tab Pen Plus çok uygun fiyatlarla. Yeterince hızlı hareket ederseniz, kitinin tamamını 400 $ yerine yalnızca 306 $ karşılığında alabilirsiniz, bu da satın alma işleminizde 94 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Bildiğimiz kadarıyla bu özel paket hiçbir zaman resmi mağazada daha düşük fiyatlarla sunulmamıştı. Kitin tamamı için en son indirimlerle karşılaştığımız Ekim ayında alışveriş yapanların 80$ tasarruf edebildiği bir dönemdeydi ki bu, gördüğünüz gibi, mevcut anlaşmadan çok daha az çekici. Bu arada, Lenovo Tab P12, gerçekten ihtiyacınız olmayabileceği ihtimaline karşı aksesuarlar olmadan da daha düşük fiyatlarla sunuluyor.

Öte yandan, tabletin tek başına kitin tamamından yalnızca 40 $ daha ucuza satıldığı göz önüne alındığında, fiyat artışının şüphesiz buna değer olduğunu söyleyebiliriz. Kalemle hızlı bir şekilde not alabilir veya not alabilir, çizim yapabilir, vb. yapabilirsiniz; yeni tabletinizin yanında bir klavyenin olması da aynı derecede kullanışlıdır.

Orta düzey bir oyuncu için bu kötü çocuk hiç de hayal kırıklığına uğratmıyor ve hatta en iyi bütçeli tabletlerden bazılarına paralarının karşılığını bile verebilir. 12,7 inç 3K ekrana sahiptir, sürükleyici video akışı veya oyun için dört JBL hoparlör içerir ve kaputun altında uğultu yapan bir MediaTek işlemciyle birlikte gelir. Üstelik bu versiyonda 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunuyor. Orta sınıf bir cihaz için bunlar hiç de kötü özellikler değil.

Kabul edelim ki, bu köpek yavrusu daha zorlu uygulamalarla başa çıkmakta zorlanabilir, ancak günlük bir eğlence kaynağı olarak oldukça iyidir. Bir kez daha, Lenovo’nun anlaşmasında tetiği çekerseniz, kullanım sırasında daha fazla kolaylık sağlamak için her iki uyumlu aksesuarı da alacaksınız.

Peki neden kaçırıyorsunuz? Yeni Lenovo Tab P12 kitinizle hafta sonu eğlencesine hızlı bir başlangıç ​​yapın ve %24 tasarruf elde edin!telefon-1