T-Mobile’ın ev interneti 2021’den beri mevcut ve operatör, sabit kablosuz internet hizmeti için 5G sinyallerini Wi-Fi’ye dönüştüren ağ geçidi cihazları sağlıyor. En yeni ağ geçidi modeli artık eskisinden daha fazla müşterinin kullanımına sunuluyor.
En son T mobil Ev İnternet Ağ Geçidi, “G4” veya Gen 4 modeli olarak bilinir ve kablosuz çözüm şirketleri Arcadyan ve Sercomm tarafından yapılır. G4 ağ geçidi, serideki, kullanıcıların daha iyi bir sinyal için kendi seçtikleri bir anteni bağlamalarına olanak tanıyan harici anten bağlantısı sunan tek modeldir.
Mobil Raporhangisiydi haberi ilk verenmüşterilerin hizmetin lansmanından bu yana bu özelliği talep ettiğini söylüyor.

Başlangıçta, G4 ağ geçidi yalnızca hizmeti çevrimiçi veya telefonla satış yoluyla alan müşteriler tarafından kullanılabiliyordu. Fiziksel mekanlara giden müşterilere eski modellerden biri veriliyordu.

Ancak ağ geçidi hala yeni müşteriler içindir, yani mevcut müşteriler mevcut modellerini yenisiyle değiştiremezler. Öyle görünüyor T mobil müşteriler öyle düşünse bile yeni modelin üstün olduğu algısını oluşturmak istemiyor.

Bahsedilen, T mobil Sızdırılan dahili bir belgede gelecekte yalnızca G4’ün satılacağı söylendiğinden, eski modeller aşamalı olarak kullanımdan kaldırılıyor gibi görünüyor. Önceki modeller yalnızca mevcut envanter tükenene kadar mevcut olacak.

Mağazalar yeni ağ geçidini 29 Şubat’ta satmaya başladı. Bazı nedenlerden dolayı belgede “isteğe bağlı antenin daha iyi kapsama alanı sağlamadığı” belirtiliyor. göz önüne alındığında bu hiç mantıklı değil T mobil internette anten satıyor ve çalışıyor gibi görünüyorlar.

Bir antenin ağ geçidinden bağımsız olarak konumlandırılması, özellikle kırsal ve yoğun alanlarda hızları ve güvenilirliği artırır. Ayrıca daha hızlı bantlara erişmenize de yardımcı olabilir.telefon-1