Düşmüşlerin Lordları son birkaç yılda piyasaya sürülen en popüler soul benzeri oyunlardan biridir. 2014 yılında tamamen aynı isimle piyasaya sürülen orijinal, Dark Souls ve Demon’s Souls’un oyun dünyasına getirdiği çılgınlığın popülaritesinden doğrudan doğan ve kendi küçük değişiklikleriyle savaşı taklit etmeye çalışan ilk oyunlardan biriydi. . Şimdi, 2023’ün Düşmüşlerin Lordları, içine dalacak başka bir ruh arayan oyuncular için büyük bir indirimle sizin olabilir.

Lords of the Fallen, soul benzeri oyun meraklıları arasında bir şekilde bölücülük yapıyor. Hexworks tarafından geliştirilen oyun, doğrudan Dark Souls’tan ilham alıyor ancak bu, alt türdeki herhangi bir oyun için de söylenebilir. Ancak oyundaki en büyük sorun, LotF’nin Steam’de karışık incelemelere yol açmasına yol açan devasa performans sorunlarıydı.

O zamandan bu yana sorunlar daha sonraki yama güncellemelerinde giderildi. Ek olarak geliştiriciler, oyun için planlanan büyük miktardaki lansman sonrası içeriği paylaşan Lords of the Fallen yol haritasını da hazırladılar. Bu, hayranlarının uzun süredir oyunun planlanan Shadow of the Erdtree DLC’sini sabırsızlıkla beklediği Elden Ring’den ayrışıyor.

Lords of the Fallen’ın tamamen ücretsiz lansman sonrası yol haritasının bir parçası olarak Hexworks, oyuncuların ücretsiz olarak içine girebileceği kova temalı bir görev dizisi yayınladı. Bu ücretsiz görev, geliştiricilerin oyunu tamamladıktan sonra oyuna devam etmeyi düşünen oyuncular için planladığı içeriğin yalnızca başlangıcı olarak değerlendirildi.

Oyun Steam’de %40 indirimle 35,99 $ / 28,43 £ fiyatla satışa sunulduğu için Lords of the Fallen’ı denemek için şimdi harika bir zaman. Oyun açık olacak satış 14 Mart Perşembe gününe kadar Steam’de, yani parayı dağıtmak isteyip istemediğinize karar vermek için biraz zamanınız var.

Ayrıca oyunun Deluxe Yükseltmesi de 11,03 $ / 8,71 £ karşılığında %45 indirimli satışta. Deluxe Yükseltmesi size Legendary Pack’in yanı sıra Dark Crusader başlangıç ​​sınıfını da kazandıracak.

Eğer riski göze alıp oyunu satın alırsanız, Mournstead maceranızda nerede olursanız olun size yardımcı olacak tüm Lords of the Fallen bossları ve Lords of the Fallen sınıfları hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, kılavuzları ve incelemeleri için bizi Google Haberler’de takip ettiğinizden emin olun.oyun-2