Emily Blunt, A24’te Dwayne Johnson’la birlikte rol almak için görüşmelerde bulunuyor Parçalama MakinesiBenny Safdie’nin yazıp yönettiği film.

Johnson başrolde yer alacak Parçalama Makinesi İki kez UFC Ağır Siklet Turnuvası Şampiyonu olan gerçek hayattaki karma dövüş sanatları savaşçısı Mark Kerr rolünde. Blunt, Kerr’in yeni eşi Dawn Staples’ı canlandıracak. Safdie, projeyi 2019’dan bu yana özellikle kariyerine profesyonel güreşçi olarak başlayan Johnson ile birlikte geliştiriyor.

Aynı zamanda başlıklı 2002 tarihli bir HBO belgesi Parçalama Makinesi Kerr’in profesyonel kariyeri ve dövüş dünyasındaki yükselişinin yanı sıra aşırı doza yol açan ağrı kesici bağımlılığıyla mücadelesi ayrıntılı olarak anlatıldı. Kerr, sınır tanımayan dövüş stili nedeniyle “Smashing Machine” lakabını kazandı.

A24 filmi finanse edecek ve aynı zamanda Johnson ve Dany Garcia’nın Seven Bucks Productions’ı, Safdie’nin Out for the Count afişi, Eli Bush ve David Koplan’ın yapımcılığını üstlenecek.

Blunt şu anda Christopher Nolan’ın filmindeki Kitty Oppenheimer rolüyle Oscar adayı. Oppenheimer, diğerlerinin yanı sıra en iyi film dalında da aday gösterildi. Blunt ve Johnson 2021’de birlikte rol aldı Orman GezisiBlunt ve Johnson’ın rollerini yeniden canlandıracağı bir devam filmi geliştiriliyor. Diğer kredileri şunları içerir: Sessiz Bir Yer, Sessiz Bir Yer Bölüm II, Şeytan Prada Giyer, Trendeki Kız, Ormana DoğruVe İngilizdiğerlerinin yanı sıra.

Emily, CAA, The Artists Partnership ve Sloane, Offer’dan David Weber tarafından temsil edilmektedir.

Insneider haber bülteni haberi ilk kez duyurdu.sinema-2