Diablo 4 geçen yılın lansmanından bu yana aldığı güncellemelerde tutarlı kaliteyi koruyamadı. İlk sezonu çok etkileyiciydi, ancak bunu çok daha başarılı, vampir odaklı bir Sezon 2 izledi. Ardından, bu toparlanmanın hemen ardından, şu anki üçüncü sezonu olan Construct Sezonu, hayal kırıklığı yaratan bonus etkinlik ödülleriyle ve dahil edilmeden başlatıldı. Gauntlet gibi beklenen özelliklerden. Şimdi, Blizzard’ın en son kamp ateşi sohbetiyle oyunun yakın geleceğinin nasıl görüneceğini öğrendik; bunlar arasında Necromancer’ın güçlendirilmesi, Gauntlet’in nihayet piyasaya sürülmesi ve gelecek olanların daha fazlasının önizlemesini gösteren 4. Sezon Açık Test Alanı gibi değişiklikler yer alıyor.

RPG oyununa gelecek en büyük değişiklik ve eklemeler arasında Gauntlet’in dahil edilmesi ve en sonunda oyunculara Diablo 4 liderlik tablosunda en üst sıralarda yer alma fırsatını sunması yer alıyor. Sezon ortası güncellemesi ayrıca Metamorphosis üreten yarasa sürüsü de dahil olmak üzere Season of Blood’dan altı vampir gücünün geri dönüşünü içeriyor.

Farklı sınıflara da bir takım denge değişiklikleri geliyor. En önemlisi Necromancer, minyonlarının hareket hızına ve gücüne yönelik güçlendirmeler alıyor. Hem Druid hem de Barbarian, başlangıçta kendilerini daha çekici hale getirmek için erken oyun güçlendirmeleri alıyor; Druid çağrıları da güçlendirme alıyor. Blizzard, Barbarian’s Charge’ın çok güçlü olmanın eşiğinde olduğuna inandığını, ancak Sezon 3’ün geri kalanında değişmeyeceğini ve Barbarian Charge yapısını popüler tutacağını belirtti.

4. Sezon aynı zamanda ödüllerde, istatistiklerde ve niteliklerde pek çok büyük değişiklik vaat ediyor ve bu değişikliklerin ölçeğinin 2. Sezonla gelenden çok daha büyük olduğunu gösteriyor. Blizzard ayrıca geri bildirim toplamak amacıyla tam lansmanından önce bir Sezon 4 PTR’sine ev sahipliği yapacak. üzerinde çalışırken.

Gauntlet’e getirilecek en iyi Diablo 4 sınıfları ve Diablo 4 yapılarıyla ilgili değerlendirmelerimize göz atarak bu yeni güncellemelere hazır olun.

Bizi takip edebilirsiniz Google Haberleri Günlük PC oyun haberleri, kılavuzları ve incelemeleri için veya PCGN fırsat takipçisi biraz para biriktirmek için.oyun-2