Ori and the Blind Forest geliştiricisi Moon Studios ve yayıncı Private Division, Moon’un bir sonraki oyunu No Rest for the Wicked’e derinlemesine bir bakış vaat eden yaklaşan bir gösteriyi duyurdu. Wicked Inside vitrini, 1 Mart Cuma günü saat 09.00 PT / 12.00 ET’de gerçekleşecek.

Etkinlik Twitch ve YouTube üzerinden yayınlanacak ve GameSpot da ortak yayın yapacak. Twitch’te izleyenler için, 1 Mart ile 4 Mart arasında en az 60 dakika izleyenler “Dans” hareketi ifadesini, 2 Düşmüş Közü, bir silah parçasını ve bir zırh parçasını alabilecekler.

Şimdi oynuyor: Kötülere Dinlenmek Yok – Resmi Tanıtım Fragmanı

No Rest for the Wicked’ın Take-Two’nun 2025 mali yılının ilk çeyreğinde, yani Nisan ve Haziran 2024 arasında Steam üzerinden PC’de erken erişime çıkması bekleniyor. PC, PS5 ve Xbox Series X|S için tam sürüm şu anda yayınlandı bir süre sonraya planlandı.

No Rest for the Wicked, 2023’teki Oyun Ödülleri’nde duyurulmuştu. Anlatı, 841 yılındaki kurgusal bir krallıkta geçiyor; burada bir kralın yakın zamanda vefat etmesi, tahta geçmek için kaotik bir mücadele yaratıyor.

Tüm bu arka plana rağmen, Sacra adasına bir veba çarpıyor ve sizi oradaki canavarları yenmek için silaha sarılmaya ve aynı zamanda işgalci krallığı savuşturmaya sevk ediyor. Moon, çevrimiçi işbirliği modunda dört oyuncuya kadar çok oyunculu oyunun yanı sıra, beceri ve zamanlamayı vurgulayan dokunsal dövüş vaat ediyor.

Moon Studios’un son sürümü 2020’nin Ori and the Will of the Wisps’iydi.oyun-1