Universal'in Fast X filminin ana kadrosu.

Resim: Evrensel

Son yıllar Hızlı X uzun süredir devam eden franchise’dan genellikle aldığımızdan daha sessiz bir tantanayla geldi ve gitti. Yayınlanmasından bu yana geçen aylarda Universal, serinin bir sonraki bölümü konusunda nispeten sessiz kaldı. Hızlı XI, ancak başrol oyuncusu Vin Diesel, filmin seri için kesin bir son olacağını ve muhtemelen ona tamamen vazgeçmesi için bir neden vereceğini yeniden doğruluyor.

Cuma günü şunu yayınladı: instagram ile yaptığı bir toplantı hakkında Hızlı yazarlar ve ekipler, burada bunun gerçekten altını çizdi Hızlı XI diziye kapıyı kapatacak. “Finalimizin heyecanının inanılmaz derecede güçlü olduğunu söylemek yetersiz kalır” diye yazdı. “Bu büyük final sadece bir son değil; birlikte kurduğumuz inanılmaz ailenin kutlaması. Sizi gururlandırmayı umuyorum!”

Diesel’in gönderisi, geçen Aralık ayında kendisine dava açılmasının ardından dizideki ilk gerçek durum güncellemesi niteliğinde. cinsel istismarın eski asistanı sırasında Hızlı Beşler üretme. Çünkü o aynı zamanda filmlerin yapımcılığını da üstleniyor. Hızlı 4, Bu davanın seriyi nasıl etkileyeceği bir gizemdi. O zamanlar iddiaları reddetmişti ama büyük ölçüde dikkatlerin dışında kaldı. Hollywood MuhabiriGeçen haftaki Amerikan Sinematek Ödülleri, Aralık ayındaki davadan bu yana ilk kez halkın önüne çıktı.

Yazma sırasında, Dwayne Johnson hala karakteri Luke Hobbs’a odaklanan başka bir spin-off’un başlığı olacak ve muhtemelen Universal birkaç yıl sonra tüm seriyi yeniden canlandıracak. Hızlı XI, Bu arada, ilk bölümüyle birlikte 4 Nisan 2025’te vizyona girmesi planlanıyor. Hızlı X Tüm oyuncular şu anda geri dönmeye hazır.

[aracılığıyla[viaHollywood Muhabiri]


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7