Yeni bir akıllı saat arayan Android severlerle paylaşacağımız harika haberlerimiz var. Bir süre önce Walmart’ta yalnızca Bluetooth özellikli Galaxy Watch 5 Pro için son derece iyi bir teklif paylaşmıştık. Söz konusu anlaşma ilk olarak bir aydan uzun bir süre önce satıcıda yayına girdi ve birkaç kez ara sıra yeniden ortaya çıktı. Sürpriz sürpriz; muhteşem teklif tekrar başladı ve 169$ indirimle alabilirsiniz!
Yine bu destansı fırsat yalnızca Bluetooth bağlantısı olan model için geçerli. LTE özellikli bir Samsung akıllı saat almak istiyorsanız dikkatinizi, LTE özellikli modelde yaklaşık 150 $ tasarruf edebileceğiniz Amazon’a kaydırmanızı öneririz.

Kesinlikle en yeni Samsung saati olmayan bu köpek yavrusu, Android kullanıcıları için diğer en iyi akıllı saatlerin çoğundan bahsetmeye bile gerek yok, birinci sınıf Galaxy Watch 6 Classic’e hala parasının karşılığını veriyor. Kabul ediyorum, sevilen çerçeveden yoksun. Bununla birlikte, saat masaya pek çok başka şey katıyor ve bu da onu harika bir seçim haline getiriyor, özellikle de normalden %38 daha ucuz olduğunda. Samsung akıllı saat, birinci sınıf titanyum kasası ve güzel 1,4 inç Süper AMOLED ekranı koruyan dayanıklı safir kristal camıyla zarif bir formda dayanıklılık sunuyor. Doğal olarak giyilebilir cihaz, sizi güvende tutmak, fitness hedeflerinize ulaşmak için motive olmak ve diğer birçok şeyin yanı sıra uykunuz ve genel sağlık durumunuz hakkında bilgi vermek için tasarlanmış birinci sınıf sensörlerle doludur.

Öte yandan, bu giyilebilir cihazla ilgili tartışmasız en etkileyici şey, olağanüstü pil ömrüdür. Şaşırtıcı bir şekilde, bu kadar zengin özelliklere sahip bir giyilebilir cihaz için Galaxy Watch 5 Pro, tek şarjla kolayca 60 saatin üzerinde kullanım süresine sahip.

Öte yandan daha çağdaş Apple alternatifi olan Apple Watch Series 9, şarjlar arasında yaklaşık 18 saatlik kullanım sunuyor. Gördüğünüz gibi bu, Samsung’un saatinden alacağınız 60 saatten fazla süren korkunç enerjinin yanından bile geçemez.

Düşündüğünüzde, bırakın şarjlar arasında 60 saatin üzerinde kullanım süresi bir yana, birinci sınıf bir gövdede bu kadar çok “akıllı” özellik sunan çok fazla Android akıllı saat yok. Yani Galaxy Watch 5 Pro’nun sunduklarını beğendiyseniz, uçup gitmeden önce 169$ tasarruf etme fırsatını yakalayın.telefon-1