Texas Chain Saw Massacre, hayatta kalanlardan oluşan grubuna veya oyun içinde adlandırıldığı şekliyle “Kurbanlar”a bir başka orijinal karakter daha ekliyor. Virginia, karakterin adıdır ve en önemlisi, retro hitler Re-Animator ve From Beyond dahil olmak üzere, onlarca yıla yayılan birçok korku filminde yer alan üretken korku oyuncusu Barbara Crampton’un sesini ve benzerliğini öne çıkaracak. Sıradaki Sen ve Biz Hala Buradayız gibi modern favoriler.

Barbara Crampton yakında oynanabilir bir karakterin sesi ve benzeri olarak gelecek.

Onun karakteri, geçen yıl Danny’nin eklenmesinden sonra ikinci Mağdur tarafı DLC karakteri olacak. Crampton ayrıca daha önce Turtle Rock’ın 2021 Left 4 Dead halefi Back 4 Blood’da oynanabilir karakterlerden biri olan Mom’u canlandırdığı korku video oyununa da ses vermişti.

Gun Media’nın CEO’su Wes Keltner, stüdyoyla olan işbirliğiyle ilgili olarak heyecanını azaltma zahmetine girmedi ve şunları söyledi:

Barbara’yla çalışmak büyük bir zevkti. Hadi ama, bu Barbara Crampton! O korku endüstrisinde bir simge! Nazik, işine tutkuyla bağlı ve gerçek bir yaratıcı. Bir video oyununda bir karaktere hayat vermek kolay değil. Piksellerin insani hissettirmesi için gereken ses performansı zordur. Barbara zar zor ter döktü. Onun karakterini Teksas Testere Katliamı dünyasına katmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Hepiniz özel bir şeyle karşı karşıyasınız!

Karakterin yetenek kitiyle ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı ancak oyuncular Virginia’nın kendi pasif ve aktif becerilerinin yanı sıra oyun tarzını tanımlayan nihai bir yeteneğin kilidini açmasını bekleyebilirler. Virginia DLC’nin çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da oyuncular, katiller Johnny ve Sissy için ücretsiz görünümler de dahil olmak üzere 22 Şubat’ta yeni oyun içi öğelerin daha erken bir partisini bekleyebilirler.oyun-1