Şu anda oyun farelerinde daha hafif olanın daha iyi olduğu yönünde kaçınılmaz bir eğilim var, ancak bu sonuçta kişisel tercihe bağlı bir şey. Logitech G903 107 gram ağırlığında geliyor ve bunu 117 grama çıkarma potansiyeli var, ancak yine de üst düzey bir oyun faresinden bekleyebileceğiniz tüm diğer özelliklere sahip ve şu anda Amazon’da %40 indirimli.

En iyi oyun farelerinin birçoğu 70 gramın altında seviyededir; HyperX Pulsefire Haste gibiler sadece 59 gram ağırlığındadır, ancak listemizde oldukça kalın seçenekler de bulunmaktadır. Buna, en iyi solak fare olarak tanımladığımız Logitech G903 de dahildir, ancak gerçekte iki elle kullanılabilen tasarımı, onu herkesin kullanması için harika kılar.

Şu anda Amazon’da Logitech G903, %40 tasarrufla 149,99 dolardan 89,99 dolara indiriliyor. Logitech’in oyun fareleri konusundaki geçmişi güçlüdür ve tescilli Lightspeed kablosuz teknolojisi, gecikme olmadan oyun oynayacağınız konusunda size güven verir.

Yakın zamanda piyasaya sürülen G502 X Plus ve Pro X Superlight’a da güç veren Logitech 25K Hero sensörüyle desteklenen maksimum 25.600 DPI, maksimum 400 IPS hız ve 40G’ye kadar hızlanma elde edersiniz.

Kablosuz fareler için pil ömrü önemlidir ve G903, 140 saatin üzerinde kullanım süresi veya RGB kapalıyken 180 saat kullanım süresiyle bu konuda da hayal kırıklığına uğratmaz. Daha da iyisi, eğer bir PowerPlay fare altlığınız varsa, farenizi sürekli olarak şarjlı tutacak ve teorik olarak hiç bitmeyen bir pil ömrüne yol açacaktır.

Ayrıca, tümü Logitech G Hub aracılığıyla programlanabilen 11 adede kadar özelleştirilebilir düğmeye (dördü çıkarılabilir) sahip oluyorsunuz; burada Lightsync’i kullanarak G903 RGB’yi sahip olduğunuz diğer Logitech çevre birimleriyle aynı ayarlara getirebilirsiniz.

En iyi oyun farelerinin neye ihtiyacı vardır? Elbette en iyi oyun mouse pad’lerinden biri ve şu anda mevcut olan en iyileri içeren bir rehberimiz var.oyun-2