Tatum O’Neal, Cuma günü Ryan O’Neal’in ölüm haberinin ardından konuşuyor.

Oscar ödüllü oyuncu bir açıklama paylaştı İnsanlar babasının vefatından sonra nasıl hissettiğini anlattı. İkisinin 1973’te birlikte çalıştıklarından beri sert bir ilişkisi vardı. Kağıttan ayTatum henüz 10 yaşındayken en iyi yardımcı kadın oyuncu Akademi Ödülü’nü kazandı.

Tatum yayına, “Babamın vefatından büyük üzüntü duyuyorum” dedi. “O benim için dünyalara bedeldi. Onu çok seviyordum ve onun da beni sevdiğini biliyordum. Onu sonsuza kadar özleyeceğim ve bu kadar iyi anlaştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum.”

Ryan’ın oğlu Patrick şu haberi paylaştı: babası ölmüştü bir dizi uzun Instagram gönderisinde, Peyton’ın Yeri bir “Hollywood efsanesi”nin başrolünü üstleniyor.

“Babam Ryan O’Neal her zaman benim kahramanımdı. Ona hayranlıkla baktım ve o her zaman hayattan daha büyüktü” diye yazıyordu ilk gönderisinin başlığında. “Babam uluslararası bir film yıldızı oldu Aşk hikayesi 1970’lerin başında, on yıl boyunca, aşağıdaki gibi filmlerde başrol oynayarak tam anlamıyla ezildi: Naber doktor?, Kağıttan ay, Barry Lyndon, Çok Uzak Bir Köprü, Ana Etkinlik ve Sürücü.

Tatum ve Ryan’ın ilişkisi, birlikte çalıştıktan sonraki yıllarda iniş çıkışlar yaşadı. Tatum madde bağımlılığıyla mücadele ediyordu ve Ryan, onun babası olma işini hiçbir zaman gerçekten başaramamış olabileceğini itiraf etti.

“Üzerimde tuhaf bir şey vardı Kağıttan ay2011’deki OWN reality dizisinde yönetmen onun benim kızım olmadığı konusunda ısrar ediyordu” dedi. Ryan ve Tatum: O’Neals. “Yönetmen, karakterim Moses’ın onun kızı olduğunu bir an bile düşünmediğinde ısrar etti. Bu yüzden onu kızım olarak görmediğimden emin olmamı istedi. Ve belki de hiç eskimedi.”

Tatum daha önce şunu paylaşmıştı: Hollywood Muhabiri Oscar’ı kazandığı için babasının ondan nefret etmiş olabileceğini hissetti. Kağıttan ay Onun yerine, bu kadar genç yaşta elde ettiği zaferin ardından hayatının mutluluğa doğru bir şekilde yanlış yöne gittiğini sözlerine ekledi.

İkili yıllarca birbirini görmeden yaşayacaktı. Bu yıldan önce baba ve kız en son Eylül 2020’de bir araya gelmişti. Ancak Tatum, TR Mart ayında babasıyla tekrar iletişime geçtiğini ve bir araya gelip konuşma planları yaptıklarını söyledi.

Konuşmadan ne çıkacağını umduğu sorulduğunda şöyle dedi: “Sanırım hayatında biraz daha iyiye gitti. Demek istediğim, o harika bir adam, babam ve onu çok özlüyorum.” O ekledi. “Onun ölmesini istemiyorum. Onu seviyorum. Ben Babamı seviyorum. Demek istediğim, babamla zor bir hayatım oldu ama onu hâlâ seviyorum.”

sinema-2