Walmart’ta şunları bulabilirsiniz: Xbox Serisi X şimdiye kadarki en düşük fiyatlardan birinde. Yakın zamanda 399$’a indirildi, biz de zaten heyecanlanmıştık ama bugün sadece 349$’a indirildi. Yazım itibarıyla teklif için herhangi bir son tarih belirtilmedi.

Bir Xbox Series X Diablo IV paketli sürümü aynı fiyata mevcuttur, ancak bu teklif yerel mağazanıza bağlı olarak değişebilir. Bu sürüm, Xbox Series X’i ve Diablo IV’ün bir kopyasını içerir.

Xbox Series X’i piyasaya çıktığında inceledik ve harika bir konsol olduğunu gördük. Güzel görünüyor, güçlü ve son Xbox nesillerinin oyunları ve aksesuarlarıyla geriye dönük uyumluluğa sahip. Zaten güzel bir donanım ama bu indirim anlaşmayı daha da güzelleştiriyor.

Xbox Series X, 16 iş parçacığını destekleyen sekiz çekirdeğe sahip bir AMD Zen 2 özel işlemcisine sahiptir. Kullanıcılar, dahili SSD’sinde 1 TB depolama alanına ve özel AMD RDNA 2 GPU’nun yanı sıra 16 GB GDDR6’ya sahip oluyor. HDMI 2.1 çıkışlı 4K Blu-ray optik sürücüye sahiptir.

Walmart’ı ziyaret edin Xbox Serisi X Daha fazla ayrıntı ve satın alma seçenekleri için ürün sayfasını ziyaret edin.genel-21