Özet

  • Aldnoah Zero, 2D ve CGI’yi kusursuz bir şekilde birleştiren mecha savaşlarındaki inanılmaz animasyonlarla büyülüyor.

  • Yuri!!! on ICE, akıllı kamera açıları ve ayrıntılı animasyonlarla buz pateninin yoğunluğunu ve güzelliğini yakalıyor.

  • Plastic Memories, temaya mükemmel uyum sağlayan sulu boya benzeri bir animasyon stiliyle parlak ve renkli bir bilim kurgu dünyasını canlandırıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Gibi seriler Menekşe Evergarden Ve Titan’a Saldırı Sadece olağanüstü olay örgüsü ve karakterleri nedeniyle değil, aynı zamanda bazı karakterlere sahip olmaları nedeniyle de yaygın bir popülerlik kazanmaya devam ediyor. animedeki en iyi animasyon. Başarılarıyla, animasyon kalitesinin ve hoş grafiklerin, bir animeyi zirveye çıkarmada çok önemli faktörler olduğu açıkça görülüyor. Karışıklık içinde kaybolan güzel animasyonlara sahip çok sayıda anime var, ancak diğerleri olay örgüsü, karakter gelişimi ve animasyonun doğru karışımıyla model serilere dönüşüyor.

Her iki kategoriden de girişlerin bulunduğu bu listedeki anime dizileri, hem akıllı hem de güzel, hoş ve görsel olarak çekici bir animasyona sahip. Stiller, hedef demografik bilgiler ve tür büyük ölçüde farklılık gösterebilir, ancak bu serilerin her birinin paylaştığı tek şey, seriyi kesinlikle yapan güzel bir animasyon stilidir.

10 Aldnoah Zero’nun Karmaşık Hikayesi İnanılmaz Animasyonla Kurtarıldı

A-1 Pictures’dan Orijinal Anime Serisi

Aldnoah Sıfır hikayesiyle izleyicilerden karışık tepkiler aldı ancak animasyonda herhangi bir puan kaybetmedi. Konu, bilim ve teknolojiyle iç içe geçmiş aksiyon sahneleriyle doludur. A-1 Studio’nun ilk mecha anime denemesi olan stüdyo, olay örgüsünün yürütülmesinde inanılmaz bir iş çıkardı. Dünya ile teknolojik açıdan gelişmiş bir Mars arasındaki iç savaşı tasvir eden bu film, savaşlar için 2D animasyonu çekici CGI robot modelleriyle birleştiriyor. Aldnoah Zero’nun Mecha savaşları yüksek standartta yürütülüyor ve CGI akıcı. Estetik, sahnenin fütüristik/alternatif olduğu gerçeğini ortaya koyuyor. Kullanılan mecha gibi güzel detaylarla bilim kurgu temaları öne çıkıyor. Marslıların kayıp teknolojisi, altı kollu Kataphract Hellas gibi farklı mecha tasarımlarına sahiptir ve bu da animasyonu düşünceli hale getirir.

Crunchyroll’da izle

9 Yuri!!! On ICE Buz Pateninin Hareketini Güzel Bir Şekilde Yakalıyor

Studio MAPPA’dan Orijinal Anime Serisi

Bir kadın tarafından yönetilen en iyi animelerden biri, Yuri!!! buzda Gerçekliğe ve yaratıcılığa odaklanır. Bu bir spor animesi olduğundan, sofistike kaykay koreografisi ve rutinleri ekranda çok fazla zaman alıyor. İnsan vücudu hareketlerinin animasyonları oldukça yoğundur. Bir patenci piste girip performans sergilerken Yuri!!! buzdakamera açıları her hareketi kaydetmek için akıllıca çalışır. Karakterler, buz pateni pistinde olmasalar bile ayrıntılarla iyi bir şekilde canlandırılmıştır. Seride aynı zamanda bir sahnenin havasını yansıtmak için ağırlıklı olarak soğuk ve sıcak renk paletlerinin kontrastına dayanan çeşitli aydınlatma teknikleri kullanılıyor. Yuri!!! buzda Bir elin titremesinin, metallerdeki yumuşak parlaklığın ve hareket halindeki dudakların soluk pembe tonunun ayrıntılı bir şekilde yakalanmasıyla kanıtlandığı gibi, sevgi ve dikkatle yaratılmış bir seridir.

Crunchyroll’da izle

8 Plastik Anılar Parlak ve Renkli Bir Gelecekte Eğleniyor

Studio Doğa Kobo’nun Orijinal Anime Serisi

Plastik Anılar 13 kısa bölümü boyunca tutarlı ve yüksek kaliteli animasyonu koruyor. Dizinin konusu bilimkurgu olması ve ütopya benzeri bir atmosferde geçmesi nedeniyle deneysel bir hava taşıyor. İçindeki ortamlar Plastik Anılar parlaktır ve geniş bir renk paleti yelpazesi kullanır, sulu boya resmine benzer. Stil, bilim kurgu hissini mükemmel bir şekilde yansıtıyor ve dizinin teması ve karakterleriyle başarılı bir şekilde uyum sağlıyor. Karakter tasarımları filmde görülenleri anımsatıyor. Evangelion serisi ve yüz ifadeleri tekinsiz olmadan son derece insani görünüyor. Seri, gelecekteki binalar, makineler ve Giftias ile animasyonun ardındaki inandırıcı sanat eserlerini ve konseptleri sergiliyor.

Crunchyroll’da izle

7 Hyouka Hayallerini Gerçeğe Dönüştürmek İçin Animasyonu Kullanıyor

Kyoto Animasyonu Tarafından Animasyonlanmıştır ve Honobu Yonezawa’nın Romanından Uyarlanmıştır

Hyouka, Kyoto Animation’ın görsel açıdan son derece çekici bir anime dizisidir. Kamiyama Lisesi Klasik Edebiyat Kulübü’nün gizemleri çözerek ve sıradan hayatlarında vakit geçirerek eğlenmesini konu alıyor. Baskın ışıklandırma, oldukça stilize edilmiş ve şaşırtıcı derecede soyut olaylar ve monologlar, ortamı ve ambiyansı belirliyor. İzleyiciyi gerçeklikten uzak, fantastik bir dünyaya taşıyor. Oreki’nin hayal gücünde resmedilen kelime oyunu, her bir bilmecenin katmanlarının izleyiciye dikkatle planlandığı farklı bir görsel öğeye sahiptir. Bazı sahnelerde rüya gibi bir hava var ve Sıradan ve soyut arasındaki bu karşıtlık Hyouka’yı benzersiz bir deneyim haline getiriyor.

Crunchyroll’da izle

6 Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works, Fates’in En Harika Animasyonunu Sunuyor

Studio DEEN tarafından canlandırılmıştır ve Type-Moon’un Görsel Romanından Uyarlanmıştır

öncülü Sınırsız Blade İşleri kutsal kase için bir battle royale olarak geneldir, ancak animasyon en iyisidir Kader / Gece Kal seri. Sınırsız Blade İşleri’ animasyon estetiği abartılımanzaralardan karakter tasarımlarına ve dudak uçuklatan aksiyon sahnelerine kadar. Hareket halindeki şehirler, geniş köprü manzaraları, kalabalık parklar ve kasvetli mezarlıklar, animenin baş döndürücü sanat eserlerinden sadece birkaçı. Hızlı hareket ve mükemmel kamera açıları sayesinde aksiyon iyi koordine edilmiştir. Efendi ve hizmetkarlar arasındaki çatışmalar iyi koreografiye tabi tutulmuş ve iyi detaylandırılmıştır. Karakterler doğal bir şekilde hareket ediyor ve su yansımaları, karmaşık saç hareketleri ve 3 boyutlu rakipler gibi özellikler, Ufotable stüdyosunu popüler hale getiren animasyona katkıda bulunuyor.

Crunchyroll’da izle

5 Attack On Titan’ın Ayırt Edici Sanat Yönetmenliği, Onu Görsel Olarak Büyüleyici Hale Getiriyor

Wit Studio & MAPPA Tarafından Animasyonlu, Hajime Isayama’nın Mangasından Uyarlanmıştır

Titan’a Saldırı muhteşem karakterler, müzik ve tabii ki güzel animasyonlarla eşleştirilen, şimdiye kadarki en büyüleyici hayatta kalma hikayelerinden birini içeriyor. Animeye yeni başlayan kişiler için, bu ortamın yapabildiği inanılmaz şeylerin büyüleyici tadına varmak için yeni başlayanlar için en iyi animelerden biri olarak hizmet edebilir. Titanlara saldır sanat inanılmaz ve izleyicileri hayrete düşürüyor animasyonun ne kadar ilerlediğini gösteriyor. Birçoğu, gösterinin kendine özgü animasyonunun kısa sürede öne çıkan özelliği haline gelen 3 boyutlu manevra dişlisi hareketi karşısında şaşırdı. Askerler binalardan fırlayıp üstlerindeki havaya fırlayarak geleneksel kara savaşlarından kurtuluyor ve yüksek yoğunluklu bir dünyaya giriyorlar. Karakterler, animasyonun karakteristik estetiği olan, arka plandan öne çıkmaları için çeşitli siyah kalınlıklarında kapsamlı bir şekilde çizilir.

Crunchyroll’da izle

4 My Dress-Up Darling, Muhteşem Animasyonla Cosplay’i İlgi Çekici Hale Getiriyor

Cloverworks Tarafından Animasyonlanmıştır ve Shinichi Fukuda’nın Mangasından Uyarlanmıştır

Giydirme Sevgilim 2022 kış sezonunun en popüler yeni animesiydi. Yenildi Titan’a Saldırı Ve İblis avcısı Yayınlandığı sırada sezonun en iyi anime anketlerinde yer alan bu durum, izleyiciler arasında ne kadar popüler ve beğenildiğini gösteriyor. Giydirme Sevgilim animasyon kalitesi ve karakter tasarımları birinci sınıf çünkü cosplay hakkında bir anime ve Japon Hina bebekleri ve oyuncak bebek benzeri karakterler içeriyor. Elle çizilmiş sanat eserlerinden çok daha fazla fotoğraf içeren sanatta, 2 boyutlu karakterler ile 3 boyutlu fotoğrafik arka planlar arasında bir kontrast vardır. Cosplay kıyafetleri çarpıcı ve canlı. CloverWorks, kıyafetleri tasarlarken veya ihtiyaç duyulan malzemeleri toplarken beklenenin çok ötesine geçti. Gölgelendirmeler de aynı şekilde renkli ve muhteşem ve serinin genel çekiciliğini azaltan tek bir animasyon bileşeni yok.

Crunchyroll’da izle

3 Demon Slayer Eşit Ölçüde Güzel ve Şiddetlidir

Ufotable Tarafından Animasyonlanmıştır ve Koyoharu Gotouge’nin Mangasından Uyarlanmıştır

İblis avcısı ilgi çekici bir olay örgüsüne sahip canlı sanat eserleriyle piyasadaki en iyi aksiyon animelerinden biridir. Animasyon açısından dizi, anime hayranlarının beklediğinin ötesine geçti. Şeytan Avcısı CGI kullanımı kusursuz ve kesintisiz olup, 3 boyutlu bir anime izliyormuşsunuz izlenimi veriyor. Arka planlar, kar ve dağlardan oluşan gerçekçi ortamlar aracılığıyla vahşi doğada hayatta kalmanın zorlu koşullarını tasvir ediyor. Birbirinden güzel tasvirler İblis avcısıKılıçtan akan su gibi abartılı detayları içeren, dövüş sırasındaki kendine özgü Nichirin kılıçları, animasyonun da zekice olduğunu kanıtlıyor. Savaş senaryolarını sinematik koreografiyle uyarlıyor ve serinin çeşitli dövüş yöntemlerini vurgulamak için karakter hareketleri kullanılıyor.

Crunchyroll’da izle

2 Violet Evergarden Her Düzeyde Görsel Açıdan Nefes Kesici

Kyoto Animation Tarafından Animasyonlanmıştır ve Kana Akatsuki ve Akiko Takase’nin Light Romanından Uyarlanmıştır

Menekşe Evergarden, Hafif bir romandan uyarlanan bir anime dizisi, izleyiciye hem estetik açıdan hoş hem de duygusal açıdan tatmin edici görünüyor. Dizi, duygusal zenginliği ve ilgi çekici konusuyla övgü alıyor. Ayarı Menekşe Evergarden Dünya, Avrupa tarzı mimarisi ve canlı renkleriyle doğal ve güzel manzaralara sahiptir. Yıldızlı gece manzarası ve Leiden şehri yaratıcı harikalar gibi görünüyor. Çiçekler dizi boyunca öne çıkıyor ve bu da olaylara duygusal bir hava katıyor. Ortam, nesneler ve kamera perspektifleri her sahneye harika ayrıntılar katıyor. İçindeki görseller Menekşe Evergarden kalite açısından rakipsizdir ve eleştirmenler arasında büyük saygıyla karşılandı.

Netflix’te İzle

1 Jujutsu Kaisen Şimdiye Kadarki En İyi Animasyon Anime Dizisidir

Studio MAPPA Tarafından Animasyonlanmıştır ve Gege Akutami’nin Mangasından Uyarlanmıştır

Jujutsu KaisenŞimdi ikinci sezonunun sonuna doğru, Itadori’nin lanetli bir parmağı yuttuğu ve lanetten kurtulmaya çalıştığı doğaüstü canavarlar veya insanlara musallat olan lanetler hakkında bir hikaye. Doğal olarak gösteri, bol miktarda aksiyon ve kanla birlikte giderek daha şiddetli ve korkunç hale geliyor. Dövüşler sorunsuz bir şekilde canlandırılıyor ve ilginç taktikler gösteriyor. Lanetli alanlardaki sahneyi belirleyen animasyon harikadır ve auranın deniz mavisi renk tonu ve sözde 3D hatlarıyla farklı şekilde tasvir edilmesi nedeniyle bireysel eylemler çok fazla canlılığa sahiptir. Seri aynı zamanda pek çok yaratıcı ve sıra dışı tasarıma sahip ve bu da onu gerçek bir animasyon harikası yapıyor. Bunların hepsi yapımına katkıda bulunuyor Jujutsu Kaisen en iyi animasyona sahip anime serisi.

Crunchyroll’da izlesinema-1