Samsung, CES 2024’ün resmi açılışından bir gün önce, 8 Ocak’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşecek bir etkinlik için bir davetiye broşürü yayınladı. Broşürün adı “Herkes için yapay zeka” ve etkinlik, yapay zekanın uygulanmasına odaklanacak. Galaxy S24 akıllı telefon serisi dahil.Samsung’un kendisi akıllı telefonlar hakkında hiçbir şey söylemiyor, ancak içeriden tanınmış Ice Universe bunların göz ardı edilmeyeceğinden emin. “AI özelliklerinden bazılarını görebileceksiniz. [Galaxy] S24“, diye yazdı içeriden biri.

Samsung, 8 Ocak 2024'te Galaxy S24'ün yapay zeka yeteneklerinden bahsedecek

Şirketin daha önce AI Phone ve AI Akıllı Telefon ticari markalarını tescil ettirdiğini de hatırlatalım. Bu AI Telefonun Galaxy S24 olabileceğine dair söylentiler var. Ancak Galaxy S24 serisinin tam prömiyeri 8 Ocak’ta gerçekleşmeyecek: ön verilere göre daha sonra, 17 Ocak’ta gerçekleşecek.

Şelale ekranlı akıllı telefonların yeni trendinden, iPhone X’teki patlamalardan, iPhone 14’ün yeni tasarımından ve Samsung’un 200 megapiksel görüntü sensöründen doğru bir şekilde bahseden ilk kişi Ice Universe oldu. Yeni ürünlerle ilgili özel bilgiler, Güney Koreli devin araştırma ve geliştirme departmanındaki kaynaklar tarafından kendisine sızdırılıyor.genel-22