Motorola bugün, özel bir Razr telefonu sunmak için renk çözümleri şirketi Pantone ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu cihazı özel kılan şey, 2024 Yılın Pantone Rengi olan PANTONE 13-1023 Şeftali Tüyü ile satışa sunulacak olmasıdır. Razr+, ABD dışındaki pazarlarda Motorola Razr 40 Ultra olarak da biliniyor. Bu, kullanıcıların telefon kapalıyken hemen hemen her şeyi yapmasına olanak tanıyan geniş 3,6 inç Quick View harici ekrana sahip modeldir.

Motorola şöyle diyor: “Kadifemsi yumuşak bir şeftali rengi olan PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, birliktelik, topluluk ve işbirliği duygularını bünyesinde barındıran rahat, yumuşak bir öze sahiptir.” Motorola Müşteri Deneyimi ve Tasarım Başkanı Ruben Castano şunları söyledi: “Teknoloji insanlıkla iç içe geçtikçe, cihazlarımızla ifade etme ve daha derin, daha anlamlı deneyimler sağlama konusunda renklerin bir araç olduğuna güveniyoruz. Bu, cihazların ötesine geçerek yazılımın kendisine geçmeyi de içeriyor 2024 Yılının Pantone Rengi, içinde yaşadığımız sanal dünya ile daha derin bağlantılar ve refah kurma arzumuzu harmanlayarak tam da bunu yapıyor.”
Peach Fuzz rengindeki Motorola Razr+/Razr 40 Ultra ve Motorola Edge 40 Neo, dünya genelinde belirli pazarlarda (ve kilidi açılmış olarak) satışa sunulacak. Motorola web sitesi. Razr+/Razr 40 Ultra normalde 999,99$ fiyatla satılıyor ancak doğrudan üreticiden satın alınırsa fiyatı 699,99 ABD dolarıdır. Peach Fuzz modeli 12 Aralık’ta sevkiyata başlayacak. Diğer renk seçenekleri arasında Sonsuz Siyah, Buzul Mavisi ve Viva Macenta yer alıyor. Ayrıca Peach Fuzz modeli ödüllerden biri olmasa da Motorola’nın mevcut çekilişlerinde ücretsiz bir Razr+ kazanmayı da deneyebilirsiniz.

Takasla Motorola Razr+’da 350 $ tasarruf edin

Motorola Razr+/Razr 40 Ultra, 1080 x 2640 çözünürlük ve 165Hz yenileme hızına sahip 6,9 inç P-OLED dahili ekrana sahiptir. Kaputun altında 8 GB RAM ve 256 GB UFS 3.1 depolama alanına sahip Snapdragon 8+ Gen 1 SoC yer alıyor. Arka panelde 12MP birincil kamera ve 13MP geniş açılı kamera bulacaksınız. Dahili ekranda 32MP selfie kamerası bulunur. 3800mAh pil ışıkları açık tutar.

Razr+ almayı planlıyor ancak renge karar veremiyorsanız Peach Fuzz’daki özel sürüm modeline göz atın. Yine önümüzdeki hafta sevkiyata başlanacak. Ve 699,99 $ ile 300 $ veya %30 tasarruf etmiş olursunuz.telefon-1