1987’de piyasaya sürülen benzersiz bir Vixen 21 TD karavan, popüler Bring a Trailer müzayedesinde satıldı. Bu sıradışı karavan, efsanevi DeLorean DMC-12 üzerindeki çalışmalarıyla tanınan ünlü tasarımcı Bill Collins tarafından tasarlandı. Vixen 21 TD’nin üretimi yalnızca 376 adetle sınırlıydı, bu da onu koleksiyonerler için nadir bulunan bir keşif haline getiriyor.Karavan 21 fit uzunluğunda (yaklaşık 6,5 metre) olup küçük bir mutfağın bulunduğu bir yemek alanına, tam boy uyku alanlarına, saklama dolaplarına ve hatta bir banyoya sahiptir. Karavan buzdolabı, mikrodalga fırın, okuma lambaları, Sony hoparlörler ve ev klimasıyla donatılmıştır. Özerklik, güneş panellerinden şarj edilen ayrı bir batarya ile sağlanır.

Boyutuna rağmen Vixen 21 TD, fiberglas gövde panellerinin sağladığı alçak ağırlık merkezi sayesinde elde edilen mükemmel kullanımıyla tanınır. Süspansiyondaki standart pnömatik elemanların geleneksel amortisörlerle değiştirildiğini belirtmek önemlidir. Satıcı, iç mekanın temizlenmesi ihtiyacı, hatalı klima ve ısıtıcı, gövdedeki çizikler ve şasinin bazı kısımlarındaki paslanma gibi bazı eksikliklere dürüstçe dikkat çekiyor.

DeLorean DMC-12 tasarımcısının benzersiz Vixen 21 TD karavanı 23.000 dolara satıldı

Bu benzersiz karavan, beş vitesli manuel şanzımanla eşleştirilmiş, 115 bg üreten BMW 2,4 litrelik altı silindirli dizel motorla çalıştırılıyor.

Araba 23.000 dolara satıldı.genel-22