Squad Boost özelliği tekrar geldiğinden grup sohbetlerinize katılın ve takımlarınızı oluşturun Valorant Aralık ayının geri kalanı boyunca ve Ocak ayına kadar. Hala kazanmanız gereken silah görünümleri, unvanlar ve spreyleriniz varsa, Riot Games’in erken Noel hediyesi, grup halinde bulunduğunuz arkadaşlarınızla veya yabancılarla oynarken Evolution: Act 3 savaş geçişini tamamlamanıza yardımcı olacak.

“Bunu grup sohbetine DM olarak gönderin. Squad Boost geri döndü,” resmi Valorant X/Twitter hesabı duyuruldu olayı detaylandıran bir resim ile. 5 Aralık’tan 4 Ocak’a kadar sürecek olan Squad Boost, bu sefer yanınızda kaç arkadaşınız olduğuna bağlı olarak farklı deneyim bonusları sunacak: başka bir arkadaşla oynamak için +%8 XP artışı, üç kişilik bir grupta oynamak için +%12 artış, dört kişilik bir grupla oynamak için +%16 ve beş kişilik tam takımla oynamak için +%20 artış. Rekabetçi FPS oyununa geri dönmek için mükemmel bir fırsat.

Çoğu zaman arkadaş grupları ayrılır ve başka oyunlara geçer; bu olur. Ayrıca oyunda tanıştığınız kişilerle de eşleşebilirsiniz; eğer terli bir Valorant oyuncusu değilseniz ama yine de bu XP bonuslarını istiyorsanız korkmayın: özel oyunlar dışındaki tüm oyun modları bonusları verecektir, böylece Swiftplay’e veya Muhtemelen, en yeni ajan Iso’nun yetenek setini, iyi olması için bağırılmadan çalışmak için derecelendirilmedi.

Belki başından beri Valorant’a bağlı kaldınız ya da uzun bir aradan sonra geri dönüyorsunuz, her halükarda, başlamadan önce 7.08 yamasından gelen en son değişikliklere göz atın. Belki de artı göstergenizi favori e-spor takımınıza veya yayıncınıza uyacak şekilde güncellemek isteyebilirsiniz. Sonunda gümüş kademeden çıkmanıza yardımcı olabilir! Neyse ki rehberimiz mevcut en iyi artı kodlarını listeliyor.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2