İster inanın ister inanmayın, insanlar hâlâ 2011’in oyunlarını modluyor ve oynuyor The Elder Scrolls V: Skyrimve sonuç olarak Bethesda hala oyunu güncellemeye devam ediyor. Son zamanlarda, Yaratılış Kulübü’nün çalışma biçiminde değişiklikler yaparak, yaratıcıların oyunun hem Yıldönümü hem de Özel Sürüm versiyonlarına ücretli modlar eklemesine ve büyük bir yamada bir dizi başka ince ayar eklemesine olanak tanıdılar.

Creation Club’ı Bethesda’nın 2017’de tanıttığı zamandan beri tanıyabilirsiniz. Resmi lisanslı Creation Club modları daha sonra Anniversary Edition’a ücretsiz olarak girdi; hareketli bir kamp alanı gibi oyun değişikliklerinden zırhlı çamur yengeçlerine kadar, en iyi Skyrim modlarından bazıları Yaratılış Kulübü’nün parçası değiller.

Eğer hevesli bir Skyrim modlayıcısıysanız, şimdi başvurabilirsiniz. Bethesda Game Studios Onaylı İçerik Oluşturucu Programı yarattığınız şey için kendi fiyatlarınızı belirlemek. Kabul edilmek için, Bethesda’nın portföyünüzü inceleyebilmesi için modlama deneyimine sahip olmanız gerekecek. Zaten bir tane var bir avuç ücretli mod Aşağıdakiler dahil olmak üzere, doğrulanmış yaratıcılardan yararlanabilirsiniz:

  • Bir avuç görevle birlikte Skyrim’de ticaret noktaları oluşturmanıza olanak tanıyan Doğu İmparatorluğu Genişlemesi. (700 Yaratılış Kulübü kredisi)
  • Efsanevi Zindanlar – Cüce Delves, keşfedilecek iki yeni tehlikeli zindan ekliyor. Bethesda, bunun Thomas the Tank Engine’i oyuna modlayan yaratıcıdan geldiğini belirtiyor. (400 Yaratılış Kulübü kredisi)
  • Arquebus, sıraya girmeyi sevenler için Dwemer yapımı bir silah. (600 Yaratılış Kulübü kredisi)

Creation Club kredileri elde etmek için bunları şu adresten satın almanız gerekir: Skyrim Special Edition – Yaratılış Kulübü Steam sayfası veya Microsoft Mağazası. 750 kredinin şu anda maliyeti 5,99 £’dur. Mod geliştiriciler her eserin satışından telif hakkı alırlar.

Skyrim’e daha fazla para harcamak istemeyenler (sonuçta muhtemelen zaten üç kopyaya sahipsiniz), ücretsiz modların herhangi bir kısıtlama olmaksızın hala ücretsiz olacağını bilmekten mutluluk duyacaktır. Bu yama ayrıca Modlar ve Creation Club menülerini, Skyrim Special veya Anniversary sürümlerinde ana menüden erişebileceğiniz birleşik bir konumda birleştirdi. Ayrıca, Skyrim Script Extender’ı (SKSE) bozan bir dizi hata düzeltmesi de dahil edildi; bu durum, halihazırda kurulu olan modların, yaratıcılar güncelleyene kadar artık çalışmamasına neden olabilir.

Hâlâ spekülasyon olsa da, bu güncelleme muhtemelen oyun için tonlarca harika mod olmasına rağmen 2024’te resmi Starfield mod desteği için nelerin geleceğini gösteren bir önizlemedir. Bethesda’nın en son devasa RPG’sinin ücretli Creation Club modlarıyla Skyrim’e katılmasını bekleyin. Resmi mod desteği gelene kadar oynamak için bazı oyunlara ihtiyacınız varsa PC’deki en iyi RPG’ler listemize göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2