Google’ın harika telefonlar ürettiği bir sır değil ancak birkaç ay öncesine kadar katlanabilir bir Pixel almak isteyen alıcılar başka yerlere bakmak zorunda kalıyordu. Bu durum Haziran ayının sonlarında Pixel Fold’un ve diğer kapaklı cihazların duyurulmasıyla değişti. katlanabilir telefonlarGoogle’ın ilk bükülebilir cihazı da pahalı. Ancak şu anda büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.
Piksel Katlama Operatör tarafından kilitlenen anlaşmaları sayarsanız daha önce yalnızca bir kez indirimdeydi. Bu bile anlaşmayı çok özel kılıyor.

Yeni başlayanlar için 5,8 inç OLED 120Hz dış ekran sadece var olmak için mevcut değil. Ebatlarının geniş olması kullanma isteği uyandırıyor ki bu da hepsine diyebileceğimiz bir şey değil. katlanabilir telefonlar.

İç ekran 7,6 inç olup size tablet kullanma deneyimi yaşatır. Sol tarafta gelen kutusunu ve sağ tarafta açtığınız sohbeti gösteren Gmail ve masaüstü benzeri bir arayüze sahip olan ve uygulamanın tam sürümlerini gösteren Chrome da dahil olmak üzere pek çok uygulama iç ekran için optimize edilmiştir. web siteleri.

Dizüstü bilgisayarın yerini tutmasa da, uzun e-postalar yazmak veya Zoom toplantılarına katılmak gibi normalde şekerli telefon yerine dizüstü bilgisayarda yaptığınız bazı şeyleri yapmanıza olanak tanır.

Piksel Katlama özel Tensor G2 çipi tarafından desteklenmektedir ve performansı diğer premium telefonlarla aynıdır. Bükülebilir telefonlar için optimize edilmiş bir Android sürümüyle birlikte gelir.

Katlanabilir standartlara göre bu en iyi kameralı cep telefonudur. Tek şarjla bir günden biraz daha fazla dayanır.

Baz Piksel Katlama 12 GB RAM ve 256 GB depolama maliyeti 1.799 ABD dolarıdır – aynı Gökada Z Katlama 5 – ancak şu anda Best Buy’da 350 $ tasarruf edebilir ve 1.449 $ karşılığında alabilirsiniz. Amazon ayrıca fiyatında 350 dolar indirim yaptı.telefon-1