Yıldız Savaşları x Columbia SkyWalker Pilot Koleksiyonu

Resim: Kolombiya

Hoth fantezilerinizi gerçekleştirin; bakın, biraz Yıldız Savaşları hayranlar olur karakterleri tercih edin dondurucu soğuk ortamlarda sıkışıp kaldılarile Columbia Spor Giyimile en son işbirliği Lucasfilm. Özel üretim serisi, Luke Skywalker’ın ikonik uçuş kıyafetinden ilham aldı. Yıldız Savaşları Evren.

Kayak tesisi ve kar malzemeleri koleksiyonu, yamaçlardan aşağı uçmak için mükemmeldir, ancak üssü kilitlemeden çok uzun süre dışarıda kalmayın. İmparatorluğun ne zaman saldıracağını asla bilemezsiniz. Skywalker Pilot düşüşü 1 Aralık’ta çevrimiçi olarak ve seçili bölgelerde yayınlanacak Kolombiya ABD’nin yanı sıra Asya, Avrupa, Orta ve Güney Amerika’daki mağaza konumları. Marka, ekrandaki kostüm detaylarının doğruluğunu sağlamak için Lucasfilm ile yakın işbirliği içinde çalıştı (her ne kadar Dünya’nın unsurlarına göre tasarlanmış olsa da), yani evet, bol miktarda Paskalya yumurtası var.

Dokuz parçalı koleksiyona şu adresten ulaşılabilir: Columbia.com/StarWarsancak bunların hepsini ilerideki galeride de görebilirsiniz!genel-7