Özet

  • Squid Game: The Challenge, gerçek ölümlerin yerine oyuncular vurulmuş gibi görünen dramatik “elemeler” getiriyor ancak duygusal etki hâlâ gerçek.
  • Reality TV versiyonu oyunculara karakter testleri ekleyerek, kendileri ve ittifakları için stratejik kararlar almalarına olanak tanıyan bir sosyal unsur yaratıyor.
  • Her ne kadar Squid Game’den bazı oyunlar öne çıksa da, Squid Game: The Challenge yeni oyunlar tanıtıyor ve oyuncu güvenliğini sağlamak için değişiklikler yaparken, bir yandan da günah çıkarma röportajları aracılığıyla yarışmacıların ruhlarını derinlemesine araştırıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kalamar Oyunu: Mücadele orijinal diziye çok benzeyen bir gecede sansasyon haline geldi, Kalamar Oyunu, izleyicilerin dizi arasındaki farkların ne olduğunu merak etmesine neden oluyor. İnanılmaz derecede popüler, ödüllü Güney Kore dramasından uyarlanan, Kalamar Oyunu: Mücadele orijinal dizinin bazı ana noktalarını alan ancak birçoğunu da geride bırakan bir realite TV yarışması dizisidir. Görmek isteyen izleyiciler için Kalamar Oyunu canlanmak, realite TV versiyonu yarışmanın tamamen ayrı bir görünümünü sunuyor strateji ve becerinin yanı sıra biraz da şansla dolu. Oyuncuların elenmesiyle rekabet hızla daralıyor.

4.56 milyon dolar tehlikede, Kalamar Oyunu: Mücadele bir oyuncunun hayatını tamamen değiştirecek. Reality TV versiyonunun kazananının kim olduğu belli olmasa da Kalamar Oyunu henüz olmayacak, rekabet son 3 oyuncusuna kaldı. Pek çok kişi final bölümünü merak ediyor Kalamar Oyunu: Mücadele, 6 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak ve diğerleri realite TV versiyonunun bazı sorunları nasıl ele alacağını merak ediyor. Kalamar Oyunu‘in en tartışmalı anları. İki yarışma serisinde bazı büyük farklılıklar var.

İlgili

Şu Anda En İyi 20 Reality TV Şovu

Televizyon, eğlence sektöründe devam eden grevlerden etkileniyor ve birçok kişi realite TV’ye yöneliyor. Şu anda en iyi diziler hangileri?


Kalamar Oyunu: Mücadele, Ölüm Unsurunu Resimden Çıkarıyor

Oyuncular İçin Bahisler Hala İnanılmaz Yüksek

Kalamar Oyunu Mücadelesi

Aradaki en belirgin fark Kalamar Oyunu ve Kalamar Oyunu: Mücadele temiz. 2021’de gösterime giren ve övgü dolu eleştiriler ve ödüllerle ödüllendirilen Güney Kore drama dizisi, benzer bir rekabet tarzına sahip bir grup oyuncunun hikayesini anlatıyor ancak kurgusal dizideki oyuncular elendiğinde hemen öldürülüyorlar. Açıkça, Kalamar Oyunu: Mücadele elenen oyuncuların hiçbirini öldürmez. Bunun yerine, realite TV versiyonunda elenen oyuncuların gömleklerinin altında, müsabakadan çıktıklarında patlayan ve vurulmuş gibi görünen mürekkep kapsülleri var. Oyuncular bazen “ölümlerine” düşüyorlar ama hepsi abartılıyor.

Her ne kadar ölümler devam etse de Kalamar Oyunu: Mücadele Gerçek olmasa da, bazı oyuncular elemeler konusunda gerçekten derinden duygusallaşıyorlar. Oyuncuların çoğunluğu yakın zamanda kurdukları bağlantılardan ayrılırken, diğerleri gerçek hayattaki arkadaşlarının veya aile üyelerinin ortadan kaldırılmasıyla uğraşıyor. Diğer yarışmacıların seriden elendiğini görmek içgüdüsel bir yumruk gibi geldi birçok Kalamar Oyunu: Mücadele oyunculara gerçekten yakın biri ölmüş gibi geliyor.

Kalamar Oyunu: Mücadele, Oyuncular İçin Karakter Testleri Ekliyor

Yarışmacılar Stratejik Düşünmeli

Sırasında Kalamar Oyunu Kapitalist, röntgenci bir toplumun iç işleyişini araştıran prestijli bir TV dizisidir, realite TV karşılığı ise orijinal dizideki kavramları alıp biraz tersine çevirir. Kalamar Oyunu: Mücadelesi bu fikri içeriyor Oyunculara oyunda rehberlik etmek için içgüdülerini ve ahlaklarını kullanmalarını isteyen karakter testleri. Bazıları karakter testlerine diğer oyunculara karşılığını vermenin bir yolu olarak bakarken, diğerleri bunun farkına varıyor umarım anonim olacak şekilde boğazını sıkma fırsatı.

Oyunculardan oyun boyunca çeşitli noktalarda, elenmesini istedikleri veya oyunda kendilerine ve başkalarına avantajlar sunulmasını istedikleri diğer oyunculara oy vermeleri istenir. Sırasında Kalamar Oyunu Oyuncuların ruh hallerine farklı bir şekilde değindi, Kalamar Oyunu: Mücadelesi sezon 1 oyuncuların kendi oyunlarından uzaklaşmalarına ve inanılmaz derecede kritik anlarda kendileri için en iyisinin ne olduğuna karar vermelerine olanak tanır. Rekabeti ortadan kaldırmak veya ittifaklarına bir avantaj sunmak, karakter testleri seriye heyecan verici bir sosyal unsur katıyor.

Kalamar Oyunu: Mücadele Farklı Oyunlar İçerir

Her ne kadar öne çıkan bazı oyunlar Kalamar Oyunu Serinin realite TV versiyonuna ulaştı, diğerleri ise hayal kırıklığı yaratacak şekilde bunu yapamadı. Yine de Kalamar Oyunu: Mücadele hala yayınlanıyor olsa da, kötü şöhretli Tug Of War oyunu listede yer almıyor gibi görünüyor. Yerine, Squid Game: The Challenge bazı yeni oyunlar yarattıSavaş Gemileri dahil ve deneyimin sosyal yönünü destekleyecek testleri tanıttı. Dehşet verici serinin gerçek hayat versiyonunu yaratırken yapım ekibi, her şeyin gerçekmiş gibi görünmesini sağlamak için yapabileceklerinin sınırlarını zorlamakla görevlendirildi. Kalamar Oyunu.

Sırasında oyunların çoğu Kalamar Oyunu öne çıkıyorBazıları, oyuncuların gerçekten rekabet edebilmesi için onları güvenli hale getirmek amacıyla bazı değişikliklerden geçti. Mürekkep kapsüllerinin dışında, oyuncunun bilinmesini sağlayan elendi, Kalamar Oyunu: Mücadele Cam Köprü için akrobasi koordinasyonundan yararlanıldı, böylece oyuncular sahte ölümle karşılaşmak için camdan düşmek zorunda kalmayacaklardı. Muhtemelen daha da şaşırtıcı değişiklikler gelecek Squid Game: The Challenge 1. sezon finali.

Kalamar Oyunu: Mücadele Yarışmacıların Ruhlarını Araştırıyor

Oyuncular Oyunu Analiz Edecek

Two Squid Game: The Challenge yarışmacıları dava belgesiyle

En etkileyici kısımlarından biri Kalamar Oyunu: Mücadele izleyicilerin oyuncuları görebildiği itiraf röportajı anları şeklinde geliyor. Yarışma öncesinde ve oyun sırasında oyuncularla, nasıl hissettikleri, stratejilerinin neler olduğu ve oyunun onlar için nasıl değiştiği hakkında röportajlar yapıldı. Orijinal oyun sırasında oyuncuların kafa boşluğu her zaman bilinmiyordu. Kalamar Oyunu, Kurgusal karakterleri okumak bazen gerçek kişileri okumaktan daha kolaydır. Oyuncuların motivasyonlarını, karar verme mantığını ve hedeflerini anlamak, oyuncular için harika bir dokunuş. Kalamar Oyunu: Mücadele.

Kalamar Oyunu: Mücadele Daha Fazla Sosyal Strateji Gerektiriyor

Sosyal Oyun Serinin Büyük Bir Faktörüdür

Kalamar Oyunu: Red Light Green Light oynayan The Challenge oyuncuları

Strateji kesinlikle sahte oyunun bir parçasıydı Kalamar Oyunu, ancak gerçek hayattaki muadili, sosyal strateji açısından çok daha fazlasına sahiptir. İlişkiler ve ittifaklar oluşturmak oyunun çok büyük bir parçası ve oyuncular diğerleriyle birlikte bazı zorlu zorluklar karşısında kendilerini güvende tutacak gruplar oluşturdukça, oyuncuların sosyal olarak nasıl etkileşim kurmayı seçtiklerini görmek büyüleyici oldu. Diğer realite TV yarışma dizileri gibi, Kalamar Oyunu: Mücadele herhangi bir tür gerçek stratejiyle bunu yapan oyunculara zarar vermiş gibi görünüyorduancak oyuna uyum sağlamak ve hangi sosyal hareketlerin anında yapılması gerektiğini anlamak başarılı oldu.

Gibi Kalamar Oyunu: Mücadele devam etti, sosyal ilişkilerin oyunu yürütme şeklinin programın realite TV formatına büyük bir fayda sağladığını görmek. Oyunun kendisi oyuncular için son derece yoğun, ezici bir deneyimdirve diğer oyuncuların gördüklerinin arkasında strateji geliştirdiklerini bilmek izleyiciler için rahatlatıcı oldu. Oyuncuların orada olduğunu bilmek ödüllendiriciydi. Kalamar Oyunu: Mücadele büyük, rekor kıran büyük ödül için her şekilde yarışıyorlar.sinema-1