İyi ve kötünün ötesinde Görünüşe göre 20. Yıldönümü Sürümü piyasaya sürüldü, ancak aniden geri çekildi. Ancak bazı kişiler henüz duyurulmayan bu oyunu indirip oynayabildi.

Oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte aksiyon-macera Beyond Good and Evil’s 20th Anniversary Edition’ın aniden ortaya çıkışı biraz şok ediciydi. Varlığı bu yılın başlarında ESRB derecelendirmesi aracılığıyla sızdırılmıştı ancak hayranlar bunun Ubisoft+’ta aniden ortaya çıkmasını beklemiyordu.

Görünüşe göre Ubisoft da bunu yapmadı ve aksiyon-macera oyunu, abonelik hizmetinden hızla geri çekildi. Ancak yeterince hızlı değildi ve insanlar henüz resmi olarak duyurulmamış bir oyunu indirip oynayabildiler.

Tarafından bildirildiği gibi Eurogameryeniden düzenlemenin artık silinen listesi şöyle övünüyordu: “Yepyeni otomatik kaydetme ve çapraz kaydetme özelliklerinin yanı sıra iyileştirilmiş grafikler, kontroller ve ses ile 4K, 60 fps.

Ubisoft+, Ubisoft’un Game Pass tarzı abonelik hizmetidir ve çeşitli platformlarda mevcuttur. PC ve konsol için çıkacak olsa da oyun yalnızca (kısa süreliğine) Xbox’a sızdırılmış gibi görünüyor.

‘Şimdi serbest bırak’ düğmesine yanlışlıkla kimin bastığı belli değil. Oyunun çalışır durumdaki görüntüleri YouTube’da yayınlandı, ancak Ubisoft’un telif hakkı iddiası nedeniyle hızla geri çekildi.

Ubisoft o zamandan beri bir açıklamayı tweetledi aslında yanlışlıkla yayınlandığını açıklıyor. “Herhangi bir karışıklık için özür dileriz ve topluluğumuza, bu sürümün oyunun sonunu göstermediği konusunda güvence vermek istiyoruz” diye ekliyor şirket.

İyinin ve Kötünün Ötesinde, genç bir fotoğrafçı olan Jade’i, antropomorfik bir domuz olan arkadaşı Pey’j’in yardımıyla bir komployu çözerken görüyor. İyi karşılandı, ancak Ubisoft’un umduğu satış başarısı değildi ve oyun bir devam oyunu için kapıyı açık bıraksa da henüz piyasaya sürülmedi.

İyinin ve Kötünün Ötesinde 2 2009’da ortaya çıktı ancak bir ön bölüm olması planlanmıştı ve hala üzerinde çalışıldığı yönündeki açıklamalara rağmen bunun yakın zamanda gerçekleşeceğinden şüpheliyim. Ve umarız Ubisoft internete bağlı kalma zorunluluğunuzu ortadan kaldırır.

Beyond Good and Evil: 20th Anniversary Edition tamamen oynanabilir bir durumda göründüğünden, umarım piyasaya sürülmesi çok uzak değildir. Ve eğer Ubisoft+’ınız varsa, bu sabırsızlıkla bekleyebileceğiniz bir şey.

Ziyaret edilecek başka dünyalar için, PC’deki en iyi fantastik oyunları ve PC’deki en iyi PC oyunlarını burada bulabilirsiniz. Daha fazla günlük PC oyunu haberi, kılavuzu ve incelemesi için bizi Google Haberler’de takip etmeyi unutmayın.

oyun-2