Game Pass’te Kaydı Kaldırma özelliği var mı? Teknoloji, bir video oyunundan gerçek hayattaki görüntüleri belirlemenin zor olabileceği bir noktaya geldi. Vücut kameralı FPS oyunu Unrecord, görüntülerin inanılmaz derecede gerçekçi görünmesi ve bazı izleyicilerin oyunu izlemekten rahatsızlık duyması nedeniyle bu yılın başlarında manşetlere çıkmıştı.

Oyunun geliştiricisi Drama, izleyicilere oynanışta herhangi bir değişiklik yapılmadığına ve FPS oyununun Unreal Engine 5 üzerine oluşturulduğuna dair güvence verdi, bu da oyunun neden bu kadar gerçekçi göründüğünü açıklıyor. Unrecord’un henüz bir çıkış tarihi yok ancak 2024’te bağımsız oyun hakkında daha fazla şey duyacağımızdan şüpheleniyoruz. Unrecord’un Game Pass’e gelmesiyle ilgili bildiklerimiz burada.

Unrecord Game Pass’te olacak mı?

Unrecord’un Game Pass’e yakın zamanda geleceği doğrulanmadı. Oyunların Game Pass için çıkış tarihlerinden çok önce onaylanması olağandışı bir durum değil, ancak yalnızca birkaç dakikalık test görüntülerinin mevcut olduğu Unrecord durumunda oyunun hala geliştirilmekte olduğu görülüyor.

Aralarında Fortnite, RoboCop: Rogue City ve Ark: Survival Ascending’in de bulunduğu birçok Unreal Engine 5 oyununun 2023’te yayınlandığını zaten gördük. Bu oyunlar etkileyici grafikleriyle öne çıkarken, Unrecord’un hiper gerçekçi görünümü ve vücut kamerası perspektifi bir araya gelerek görselleri inanılmaz kılıyor.

Şu anda Unrecord hakkında hala çok az bilgi var, ancak geliştiricinin Microsoft ile Game Pass anlaşması yapmayı umuyorsa tartışmalı konulara değinmekten kaçınması gerekecek. Unrecord’un bir polis oyunu olduğunu ve dolayısıyla vücut kamerasının olduğunu biliyoruz, ancak bu rol oyunu erken eleştirilere açık hale getiriyor. Geliştirici, “istenmeyen konulardan kaçınılacağına” söz verdi, ancak işlerinin kapsamı göz önüne alındığında bir polis memurunu kontrol ettiğiniz bir oyunda bunu yapmak zor olabilir.

Unrecord’un Game Pass’e gelmesiyle ilgili bildiğimiz tek şey bu. Suçları çözmenin nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız en iyi dedektif oyunlarının bir listesine sahibiz. Aynı şekilde, bu muhteşem platformdaki en iyi oyunları oynamak için en iyi PC oyunları listemize göz atmayı da unutmayın.oyun-2