Özet

  • Bir parça dizi sorumlusu Matt Owens, Jamie Lee Curtis’in serinin 2. sezonunda Kureha’yı canlandırmasını istiyor.
  • Curtis gösteriye katılmakla ilgilendiğini ifade etti ve doktor olarak kendisinin hayran çizimini yeniden yayınladı.
  • Curtis’in olası oyuncu kadrosu, 2. sezonun Drum Island Arc’ı kapsayabileceğini ve muhtemelen mangayı uyarlamanın ötesine geçebileceğini ortaya koyuyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bir parça dizi sorumlusu Matt Owens, Jamie Lee Curtis’in 2. sezonda Kureha’yı oynama kampanyası hakkında olumlu bir güncelleme yaptı. Kureha ilk olarak manganın Drum Island Arc’ında Hasır Şapkaların hasta Nami’ye yardım etmek için gittiği münzevi bir doktor olarak görünüyor. Curtis, Hollywood oyuncularının grevi bittikten sonra Kureha’yı canlandırmak için kampanya yapacak çünkü kendisi de serinin hayranı ve canlı aksiyon uyarlamasında yer almak istiyor.

İle konuşmak Son teslim tarihiOwens arkasındaki ekibi açıkladı Bir parça 2. sezon Curtis’in Kureha’yı canlandırmasını istiyor. Oyuncuların grevinin şu anda herhangi bir müzakere yapılmasını engellediğini ancak dizide rol alma konusunda Curtis ile görüşme planlarının olduğunu açıkladı. Owens’ın aşağıda söylediklerine göz atın:

Bazı rollerin dublörlüğünü yapma fırsatımız var, çok önemli olan bazı kurallar var ve Jamie Lee Curtis’in bir One Piece hayranı olduğu ortaya çıktı. Bunu söyler söylemez, tamam, onu gösteriye çıkarmaya çalışmalıyız dedik. Ne yapabiliriz? Şans eseri Doktor Kureha da hikayemizde karşımıza çıkan bir karakter ve Jamie Lee Curtis için mükemmel bir karakter.

Biz de bu hayalimizi gerçekleştirmeye başlamaya çalıştık. Oscar’ını kazandıktan sonra yazarlar odası ona bir Doktor Kureha figürü ve şöyle güzel bir not gönderdi: ‘Heykeliniz için tebrikler, işte onun yanına koyabileceğiniz bir tane daha. Yakında sizinle konuşmayı umuyorum.’

Bunu yeniden paylaştığında hayranların büyük ilgisini çekti ve ben de bunun hakkında yorum yaptım. Bunu ortaya koymaya çalışıyoruz. Evet, şu an itibariyle SAG hâlâ grevde olduğundan gerçek bir görüşme yapılmadı. Ama mümkün olan en kısa sürede hazırım. Onu akşam yemeğine çıkaracağım, bu konuyu konuşacağız. Bunların hepsini yapacağız çünkü bu noktada onun için yazıyoruz; onun gelip 2. Sezonda bizimle oynamasını gerçekten çok istiyoruz.


Jamie Lee Curtis Neden Mükemmel Kureha Olur?

Curtis, Eylül ayının sonlarında Kureha’yı oynamak istediğini duyurdu ve kendi imzasını taşıyan kıyafetiyle doktor olarak kendisinin hayran çizimini yeniden yayınladı. Hem Curtis hem de Owens onun 2. sezona katılmasıyla ilgilendikleri için, oyuncuların grevi bittikten hemen sonra kadroya alınması şaşırtıcı olmaz. Bu sadece hikayenin ne kadar uzak olduğunu ortaya çıkarmakla kalmayacak Bir parça 2. sezonda Hasır Şapkalar yer alacak ancak bu aynı zamanda Kureha rolüne uygun bir aktörün de garantisini verecek.

Kureha, Nami’yi kurtarmanın ötesinde mürettebata, Şeytan Meyvesi yedikten sonra kendini farklı biçimlere dönüştürebilen gizemli bir ren geyiği olan Chopper’ı da tanıtır. Chopper’ın da Kureha kadar tıp eğitimi alması Luffy’nin ondan Hasır Şapkalar’a doktor olarak katılmasını istemesine neden olur. Bu nedenle Kureha, hikayede asıl amacının ötesinde önemli bir rol oynuyor ve Curtis gibi beğenilen bir aktörü mükemmel bir oyuncu seçimi haline getiriyor.

Curtis’in katılabileceği gerçeği Bir parça 2. sezondaki canlı aksiyon kadrosu, gelecek sezonun en azından Arabasta Efsanesi’nin Drum Adası Yayı’nı kapsayacağını da ortaya koyuyor. Ancak sezon büyük olasılıkla mangada olduğu gibi Hasır Şapkalar’ın Arabasta’ya olan yolculuğuna odaklanacağından dizi Drum Adası’nın ötesine geçebilir. Gelecek sezondaki manganın büyük bir kısmı ne kadar kapsanıyor olursa olsun, Curtis’in onu canlı aksiyon biçimine getirmenin bir parçası olacağı anlaşılıyor.

Kaynak: Son Tarihsinema-1