Peacock'a bir Jurassic Park Lego özel etkinliği geliyor.

Peacock’a bir Jurassic Park Lego özel etkinliği geliyor.
Resim: Evrensel

Sen gördün seksi Ian Malcolm daha önce ama hiç gördün mü seksi Ian Malcolm Lego’da mı? Herkesin Kaos Teorisi’nin favori savunucusu, bu ayın ilerleyen zamanlarında, Kaos Teorisi’nin hikayesini yeniden anlatacak yepyeni bir Lego özel gösterisini anlatırken şansınızı yakalayacaksınız. orijinal Jurassic Park.

Buna denir Lego Jurassic Park: Resmi Olmayan Yeniden Anlatım Ve 10 Ekim’de Peacock’a geliyor. Orijinalinden farklı olarak Jurassic Park yine de, bu sadece çalışır iki saatten fazla. Lego Jurassic Park 22 dakika gibi kısa bir sürede devreye giriyor. Steven Spielberg filminin muhteşemliğini çok kısa sürede deneyimlemek istediğiniz zamanlar için mükemmeldir. İşte fragman.

LEGO Jurassic Park: Resmi Olmayan Yeniden Anlatım | Resmi Tanıtım Filmi

Tüm favorileriniz burada: Alan Grant, Ellie Sattler, John Hammond, Lex, Tim ve tabii ki T-Rex, Velociraptor gibi dinozorlar ve hatta hasta T-Rex. Bunların hepsi filmin bu yılki 30. yıldönümünü kutlamak için yapılıyor. bir takım yeni Jurassic Park Lego setleri.

Ve yeni şovu izleyip daha fazlasını istiyorsanız Peacock daha fazlasını da ekliyor Lego Jurassic içerik. Yakında olacak Lego Jurassic World: Isla Nublar Efsanesi, Lego Jurassic World: Gizli Sergi 1 ve 2, Ve Lego Jurassic World: Indominus’tan Kaçış.

KAFA Peacock’a şimdi neredeyse her şey için Jura dönemi (ilk dört film var ama en son ikisi yok) ve 10 Ekim’de tekrar kontrol edin Lego özel için.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7