Dünyayı Geride Bırakmak Kıyamet Günü Hazırlayıcılarının Kabusudur başlıklı makale için resim

Resim: netflix

Dünyayı geride bırakmakRumaan Alam’ın romanından uyarlanan filmin dehşet verici yeni bir fragmanı var. Bir siber gerilim olan hikaye, Amanda ve Clay’in lüks kiralık malikane tatilinin ortasında bir şeyin kıyameti başlatmasıyla yakın gelecekte geçiyor. Aşağıdan yeni fragmana göz atın.

Felaket ufukta belirirken iki ailenin aynı eve sığındığı bu gerilim dolu korku filminin başrollerini Julia Roberts, Ethan Hawke ve Mahershala Ali üstleniyor. Cevap yok, iletişim yok ve dünya saldırılara yanıt vermeye çalışırken iki aile de hayatta kalabilmek için bir çıkış yolu bulmak zorunda kalıyor.

Dünyayı Arkanızda Bırakın | Resmi Tanıtım | netflix

Filmde ayrıca Amanda ve Clay’in çocukları Archie ve Rose rollerinde Charlie Evans ve Farrah Mackenzie; ve Ruth rolünde Myha’la Herrold.

Dünyayı geride bırakmak 22 Kasım’da seçkin sinemalarda gösterime girecek ve 8 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Bu yazı 2023 SAG-AFTRA grevi sırasında yazılmıştır. Şu anda grevde olan oyuncuların emeği olmasaydı, burada ele alınan film olmazdı.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7