Taşınabilir Bluetooth hoparlörler söz konusu olduğunda JBL Boombox 2, bu kelimelerden birinin tanımını açıkça sınırına kadar zorlayarak teraziyi 13 pound gibi muazzam bir değere indiriyor. Buna karşılık, Amazon’un taşınabilir olmayan Echo’su, en yeni “normal” sürümünde 2 pounddan biraz daha ağır, ancak kendi pili olmasa da, bu son derece popüler akıllı hoparlör açıkça bu canavarla aynı ürün kategorisine girmiyor.

Normalde oldukça pahalı olan hoparlör paketleri gibi Boombox 2’nin hantal ağırlık numarasının iki önemli avantajı vardır. çok fazla Daha küçük ve “daha taşınabilir” kuzenleri ve rakipleriyle karşılaştırıldığında ses gücünün daha yüksek olmasının yanı sıra, şarkılarınızı şarjlar arasında 24 saate kadar muhteşem bir süre boyunca sürdürmeyi vaat ediyor.

Başlangıçta fahiş bir fiyatla 500 $ olarak fiyatlandırılan ikinci nesil JBL Boombox, geliştirilmiş devam filminin piyasaya sürülmesinden sonra aslında kalıcı olarak 400 $’a indirildi, ancak acele ederseniz, yepyeni, kullanılmamış, açılmamış, ve hasarsız ünite, 1 yıllık tam üretici garantisiyle birlikte tek siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır.

Bildiğimiz kadarıyla, bu yeni ve sıcak Woot anlaşması tamamen emsalsiz ve eğer bir tahminde bulunmamızı istiyorsanız, muhtemelen bu ya da aynı derecede saygın bir perakendeci tarafından yakın zamanda geçilemeyecek.

Ticari çıkışında “en gürültülü, en güçlü JBL Signature Pro Sound” teknolojisini sunma kapasitesine sahip olduğu söylenen Boombox 2, tahmin edilebileceği gibi bu alanda Boombox 3 tarafından gölgede bırakıldı. Bahsi geçmişken, daha yeni model de doğrudan satılacak. Woot’un ana şirketi Amazon tarafından, yalnızca siyah renkte kendi 500 $ liste fiyatı altında 100 $ gibi harika bir fiyata.

Ancak harcamalarınızı minimumda tutmak istiyorsanız, şu anda eski sürümün paranızın karşılığını almasıyla tartışmak gerçekten zor. Sonuçta Boombox 3, zaten muhteşem olan ses departmanını daha da geliştirmek dışında masaya çok fazla önemli yükseltme getirmiş gibi görünmüyor.

Pil ömrü tamamen değişmedi, tasarım revize edildi… aslında denklemi daha da fazla eklemek için ve birinci sınıf su direnci artık bir toz kalkanı ile iki katına çıkarıldı. Bu iyileştirmeler (ve ağırlığın en az 14,7 pounda artması) ilave 110 $ değerinde mi? Elbette buna sizin karar vermeniz gerekiyor, ancak her iki durumda da, inkar edilemeyecek kadar şaşırtıcı (bir nevi) taşınabilir hoparlörden oldukça fazla para tasarruf edeceksiniz.telefon-1