Pixel 8’in lansman etkinliğine sadece birkaç gün kaldı, ancak birileri Google’ın yakında çıkacak akıllı telefonlarını çoktan ele geçirdi. PBKreviews tarafından YouTube’da yayınlanan bir çift kutu açma videosunda (aracılığıyla 9to5Google), ambalajı görebilirsiniz Piksel 8 Ve 8 Profesyonelve nasıl göründüklerine dair kısa bir bakış.

Videolar, olay öncesinde gördüğümüz sızıntılara pek bir şey katmıyor ancak her iki telefonun da bir USB-C kablosu, bir kullanım kılavuzu ve bir Hızlı Geçiş adaptörüyle nasıl düzgün bir şekilde paketlendiğini gösteriyor. eski cihazınızın içeriğini Pixel 8’e aktarmak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca yeni cihazlar için birkaç renk varyasyonuna da iyice göz atıyoruz. Pixel 8 kutu açılış videosunda parlak gri renk ve gümüş kamera çubuğu gösterilirken, Pixel 8 Pro videosunda cihazın mat siyah arka yüzeyi ve şık siyah kamera çubuğu vurgulanıyor. Bu bazılarıyla birlikte izleniyor daha önce gördüğümüz renk seçenekleri sızdırıldı.

PBKReviews ayrıca her iki cihazdaki kilit ekranını da gösteriyor; bu da her iki cihazın da öncekilerle aynı ekran içi parmak izi sensörüyle geleceğini gösteriyor. Google’ın sızıntılara ilişkin geçmişi göz önüne alındığında, Pixel 8 lansman etkinliği öncesinde bir kutu açılış videosu görmek pek de şaşırtıcı değil. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde bir kısmı Google’ın kendisinden gelmiş gibi görünen tonlarca Pixel 8 sızıntısı yaşandı.genel-2