Rus operatör MegaFon, MegaKino aboneliğinin genişletildiğini duyurdu – iki çevrimiçi sinema daha kullanıma sunuldu: Wink ve More.tv.


Midjourney sinir ağı tarafından oluşturulmuştur

Basın servisinin vurguladığı gibi, artık altı video hizmeti tek bir teklifte toplanıyor ve birlikte Rusya pazarının yarısından fazlasını kapsıyor.

Daha önce MegaKino aboneliği Start, Premier, Ivi ve Okko’ya erişim sunuyordu. Sunulan içeriğin genişletilmesi abonelik fiyatını etkilemedi – ayda 299 ruble. Çalışma prensibi de değişmedi: İzleyiciler aynı anda altı sinemadan birini kullanabilir ve istenirse seçimlerini değiştirebilir.

MegaFon Ticari Direktörü Pavel Tulubiev şunları söyledi:

Wink ve more.tv gibi çevrimiçi video devlerinin MegaKino aboneliğimize katılmasından mutluyuz. Artık abonelerimiz mümkün olan en geniş video içeriği seçimine sahip altı çevrimiçi sinemaya erişime sahipken, böyle bir aboneliğin fiyatı yalnızca tek bir video hizmeti için ödeme yapıyormuşçasına aynı. Bu yöntemin izleyici için en faydalı olduğuna inanıyoruz. Esas itibarıyla abonemiz yalnızca izlediği kadar ödeme yapar ve MegaKino menüsünden her zaman başka bir sinemaya geçme olanağına sahip olur.genel-22