Yasha Keskin Nişancı Tüfeği, yeni silahlardan biridir. Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük DLC Night City’e geliyor. Ancak bu yeni silahı elde etmek, rastgele bir Netrunner’ı öldürmek veya ek iş yapmak kadar kolay değil; bunun yerine, bunun bir parçası Siberpunk 2077 Seğirme Olayı bırak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Serbest bırakılmasıyla birlikte Hayalet Özgürlük, CD Projekt Kırmızı başlattı Siberpunk 2077 Twitch Etkinliği bırakhangisinden kaçacak 25 Eylül 13:00 CEST’ten 21 Ekim 23:59 CEST’e kadar. Ana amacı, katılımcı oyuncuları özel ganimetlerle ödüllendirerek DLC’yi tanıtmaktır ve Yasha Keskin Nişancı Tüfeği, herkesin gözünü diktiği ödüldür. Yani, nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz Hayalet Özgürlük DLC’siyeni bir keskin nişancı tüfeği bunu yapmanın kötü bir yolu değil.

İlgili: Cyberpunk 2077’yi Tekrar Oynamak üzeresiniz (DLC Olmasa Bile)


Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’de Yasha Keskin Nişancı Tüfeği Nasıl Alınır?

Yasha Keskin Nişancı Tüfeği’ni almak için Siberpunk 2077 Seğirme Olayı bırak, Oyuncular, etkinliğe katılan herhangi bir uygun yayıncıya iki abonelik hediye etmelidir. Etkinliğe katılan flamalar şu adreste bulunabilir: Siberpunk 2077 İnternet sitesi. Seçtiğiniz yayıncıya iki abonelik hediye ettikten sonra, onların üzerinden erişebileceğiniz bir kod alacaksınız Ödülleri Kullan sayfası. Kodu kullandıktan sonra, Yasha Keskin Nişancı Tüfeği’ni zulanızda bulacaksınız. Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük.

için CD Projekt Kırmızı katılımınızı takip etmek için Siberpunk 2077 Twitch Olayı bırak, bağlamanız gerekir GOG senin hesabına Seğirme hesap. Ayrıca şunları yapmanız gerekecek: hesabınıza giriş yapın GOG Kodu kullanırken hesap silahın oyun içi zulanıza gittiğinden emin olmak için.

Etkinliğe katıldığınızda ödülleri almanızı sağlamak için, önce bağlantınızı oluşturmalısınız GOG ile hesap Cyberpunk Twitch Dropları sayfa. Zaten bir hesabınız yoksa GOG hesabınıza bağlayabilmeniz için önce bir tane oluşturmanız gerekir. Seğirme hesap veya tam tersi. Bununla birlikte, her iki hesabınızı da aktif hale getirdikten sonra, onları bağlamak ve etkinliğe katılmaya başlamak için sayfada belirtilen adımları uygulamanız yeterlidir.

Uygun herhangi bir yayıncıya iki abonelik hediye etmek size Yasha Keskin Nişancı Tüfeği kazandıracak, başkaları da var Seğirme Damlalar ücretsiz olarak mevcuttur, Demiurge’suz gizli araçtan bahsetmiyorum bile. İle uygun yayıncılardan herhangi birini bir saat boyunca izlemek olay sırasında, NUS Casus Pantolonunu, Botlarını, Ceketini ve Başlığını alabilirsiniz. Bu şekilde işe başlayabilirsiniz Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük şık yeni kıyafetler ve heyecan verici yeni bir silahla deneyim yaşayın.

 • Cyberpunk 2077 oyun posteri

  Siberpunk 2077

  Bayilik:
  Siberpunk

  Platform(lar):
  PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Serisi X/S, Microsoft Windows

  Piyasaya sürülmüş:
  2020-12-10

  Geliştirici(ler):
  CD Projekt Kırmızı

  Yayıncı(lar):
  CD Projekt

  Tür(ler):
  Aksiyon RYO, Birinci Şahıs Nişancı

  Motor:
  REDengine 4

  ESRB:
  M

  Özet:
  Cyberpunk 2077, 1988’de Mike Pondsmith tarafından yaratılan evrende geçen bir aksiyon RPG/FPS oyunudur. Oyuncular, anılarını, oynanan ölü bir ünlünün anılarıyla yavaş yavaş yeniden yazmaya çalışan bir eklenti verilen, özelleştirilebilir bir ana karakter olan V olarak oynarlar. Keanu Reeves’in yazısı. Kahramanı hayatta tutmak için ikisinin birlikte çalışması gerekiyor. Oyuncular, görevleri tamamlarken, daha iyi hareket kabiliyeti için kendilerini geliştirirken ve açık şehirde yaşayan düşmanlarla yüzleşmek için silahlarını kişiselleştirirken kendilerini Night City’nin neon ışıklı, suç dolu ortamına kaptıracaklar. Temel oyun Phantom Liberty için bir genişletme paketi 2023 yılında piyasaya sürülecek.

  Platformlar:
  PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X ve Series S, Microsoft Windows, Google Stadia

  Yayıncılar:
  CD Projekt RED, CD Projekt

  Genişletme Paketleri:
  Hayalet Özgürlük

  Yayın tarihi :
  10 Aralık 2020

  Mod:
  Tek oyuncu

  Değerlendirme:
  7/10 Buhar; 9/10 IGNsinema-1