Paramount Pictures’ın satın alma şirketi olan Republic Pictures, Kuzey Amerika’daki haklarını satın aldı. AzrailC2 Motion Picture Group’un aksiyon-korku filmi.

Yüksek konsept özelliği güçlü bir korku kökeniyle birlikte gelir. Gibi filmlerle türün yıldızı olan Samara Weaving başrolde yer alıyor. Hazır ol ya da olma Ve Bebek bakıcısı film serisinin yönetmenliğini, bölümleri yöneterek alanında yükselen bir isim olan EL Katz üstlendi. Bly Malikanesi’nin Laneti Ve Kanal Sıfır. Ve hayranların favorilerinin yazarı Simon Barrett tarafından yazılmıştır. Misafir Ve Sırada Sen Varsın.

Hiçbir dağıtım planı açıklanmadı ancak sinemalarda gösterime gireceği umudu var.

Azrail kimsenin konuşmadığı bir dünyada geçiyor ve Weaving’in canlandırdığı, hapishanesinden kaçan, kendi adını taşıyan karakter olan genç bir kadının peşine düşen, kadınların liderliğindeki dindar bir topluluğa odaklanıyor. Acımasız liderleri tarafından yeniden ele geçirilen Azrael, çevredeki vahşi doğanın derinliklerinde yaşayan kadim bir kötülüğü yatıştırmak için kurban edilecek, ancak kendi özgürlüğünü ve hayatta kalmasını sağlamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek.

Yapımcılar filmi amansız bir fedakarlık ve kurtuluş benzetmesi olarak tanımlıyor ve film gerçek zamanlı olarak devam ediyor.

Jason Cloth ve Dave Caplan’ın C2 Sinema Filmi Grubu geçen sonbaharda rekabetçi bir ihale durumunda sıcak projenin haklarını kazandı ve filmin tamamını finanse edip yapımcılığını üstlendi. Ayrıca yapımcılığını Dan Kagan üstleniyor (Çocuk Dünyayı Öldürüyor) ve Barrett.

Jason Bezi (Joker, Meyan Köklü Pizza) ve Katrin Kissa (Kasım) yönetici yapımcılardır.

CAA Media Finance ve UTA Independent Film Group, yurt içi film satışlarını birlikte temsil etti. Mossbank uluslararası satışlarla ilgileniyor.

C2, Paramount ile güçlü bir ilişki kurdu. Şirket geçen yıl dört Paramount filmini ortak finanse etti. Babil, Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, Transformers: Canavarların Yükselişi, Ve Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Bölüm 1.

Bu aynı zamanda Republic ile yapılan ikinci dağıtım anlaşması. Mayıs ayında Republic, Kuzey Amerika haklarını satın aldı. Başladığımız SonŞirketin ilk gösterimini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde güçlü eleştirilerle yapan, başrolünde Jodie Comer’ın yer aldığı hayatta kalma gerilim filmi. Bu film 8 Aralık’ta sinemalarda olacak.

Republic’in son alımları arasında şunlar yer alıyor: Caine İsyan Mahkemesi-DövüşWilliam Friedkin’in yönettiği son film, 6 Ekim’de ABD’de Paramount+ ve Showtime’da gösterime girecek.

‘Azrail’

C2 Motion Picture Group / Mossbank’ın izniylesinema-2