Chris Wood, Masters of the Universe: Revelation: Bölüm 2'de He-Man rolünde

He-Man rolünde Chris Wood Evrenin Efendileri: Vahiy: Bölüm 2
Resim: netflix

He-Man gelecek yıl Netflix’e geri dönüyor daha fazlası için Kevin Smith’in destansı animasyon serisi—bu sefer başlıklı Evrenin Efendileri: Devrim. Korkunç, şeytani bir şekilde alay eden düşman Scare Glow’un yer aldığı yeni bir klip sizi savaşa hazır hale getirmek için burada.

Serinin ilk tekrarı, Evrenin Efendileri: Vahiy, 2021’in sonlarında tamamlandı ve io9 hayranıydı; belirtilen tarihteki haberimiz “Smith güncellenmiş bir versiyonunu hazırladı He-Man ve Evrenin Efendileri yetişkin hayranlar için bir şekilde hâlâ 80’lerin çılgın, çocuksu çizgi filminin DNA’sını taşıyormuş gibi hissettiriyor.” Canlı aksiyon filmiyle artık Netflix’te çalışmıyor-her ne kadar başka bir yerde hayat bulsa da- hayranlar He-Man’den ve buradaki dostumuz Scare Glow da dahil olmak üzere dostlarından ve düşmanlarından hâlâ doyasıya yararlanabilirler. Evrenin Efendileri: Devrim 2024 yılında yayıncıya ulaşacak.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7