Galaxy S23 Ultra ve Apple’ın en yeni ve en iyi iPhone 15 Pro Max’i gibi üst düzey telefonları seviyoruz, ancak bu telefonlar daha çok akıllı telefonların sunduğu ateş gücü miktarından tam olarak yararlanabilen kişiler için. Ve eğer onu yalnızca Instagram’da gezinmek ve makaraları izlemek için kullanmayı planlıyorsanız, yeni bir telefona bu kadar çok para harcamak mantıklı değil. Elbette çoğumuz gerçekten ultra bütçeyle yaşayamayız. dost telefon çünkü bu akıllı telefonlar salyangoz kadar yavaş. Peki ne yapmalısınız? Yeterli miktarda ateş gücüne sahip harika bir orta korucu almalısınız. Bu şekilde banka hesabınızı doldurmadan iyi bir performans elde edeceksiniz. Ve şu anda inanılmaz bir indirimle harika bir orta sınıfa sahip olabilirsiniz.

Amazon İngiltere şu anda Rainbow rengindeki OPPO Reno8 Lite’ı fiyatından %37 İNDİRİMLE satıyor; bu, bu fırsattan yararlanırsanız 119 £ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

OPPO Reno8 Lite 5G özelliğine sahiptir, bu da daha yüksek veri hızlarına sahip olacağınız anlamına gelir. Ayrıca, 8 GB RAM ile birleştirilmiş sağlam bir orta sınıf Snapdragon 695 yonga setine sahiptir. Dolayısıyla, sosyal medya hesaplarınıza göz atmak ve video akışı yapmak gibi günlük görevler bu telefon için çocuk oyuncağı olmalı. Ayrıca Asfalt 9 gibi ağır oyunları da sorunsuz çalıştırabilmelidir, ancak bunlar en yüksek grafik ayarlarında olmayacaktır. Ayrıca yerleşik bir hafıza kartı için özel bir yuva da bulunmaktadır; bu, fotoğraflarınız için daha fazla alana ihtiyaç duymanız durumunda dahili 128 GB depolama alanını genişletebileceğiniz anlamına gelir.

Fotoğraflardan bahsetmişken, OPPO Reno8 Lite, 64 MP ana kameraya ve 16 MP selfie kamerasına sahip. Her iki sensör de 30 fps’de 1080p’ye kadar video çekebiliyor. Elbette bütçe dostu bir cihaz olduğundan inanılmaz derecede etkileyici fotoğraflar çekmeyi beklememelisiniz. Bununla birlikte, resimler ve kaydedilen videolar oldukça iyi görünüyor.

Pil tarafında, daha yoğun bir günü bile şarj etmeye gerek kalmadan geçirmenizi sağlayacak 4500 mAh’lik bir hücre bulacaksınız. Telefon ayrıca tankı yalnızca 63 dakikada doldurabilecek 33W kablolu şarj özelliğine de sahip.

Kısacası OPPO Reno8 Lite, ihtiyacınız olan her şeyi karşılamanızı sağlayacak harika, bütçe dostu bir telefon. Evet, hiçbir şeyde mükemmel değil, ama hangi bütçeye uygun telefon bunu yapıyor, değil mi? Ve şimdi bu güzel telefon daha ucuza sizin olabilir. Öyleyse fırsatınız varken Amazon İngiltere’den indirimli fiyata bir tane alın.telefon-1