Bu hikaye Surfshark tarafından desteklenmektedir. PhoneArena’nın bu makaledeki görüşleri hiçbir şekilde etkilenmemiştir!
Apple, yeni iPhone 15 serisini dünyaya piyasaya sürerken, kötü amaçlı yazılım tehditlerinin ve gizlilik sorunlarının arttığı bir çağda artık veri bağlantılarını güvence altına almanın güvenli ve uygun fiyatlı bir alternatifi var. İster bir güvenlik duvarını aşmak için, ister güvenli ve emniyetli gezinme için bir Sanal Özel Ağa ihtiyacınız olsun, köklü VPN sağlayıcısı Surfshark’ın şu anda oldukça inanılmaz bir teklifi var!

iPhone’daki iOS gibi güvenli bir mobil işletim sisteminin neden bir VPN’e ihtiyacı olsun ki? Yakın zamanda gerçekleşen özel veri sızıntılarının da kanıtladığı gibi, kararlı bir bilgisayar korsanı için iPhone’lar da diğer telefonlar kadar güvenlik açıklarına açıktır. Güvende kalmak ve halka açık Wi-Fi ağlarındaki oturumlarınızı güvende tutmak istiyorsanız, VPN uygulamaları tam size göre. Trafiği şifreleyerek ve IP adresinizi maskeleyerek verilerinizi korurlar ve bu araçlar aynı zamanda, nerede olursanız olun, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenize de olanak tanır.

En iyi iPhone VPN’lerinden biri ne yapar?

Surfshark, iPhone’unuz, Android telefonlarınız, dizüstü bilgisayarlarınız ve diğer bağlı gereçleriniz, hatta TV’niz için bile güvenli İnternet erişimi sağlayan en büyük ve en tam özellikli VPN sağlayıcılarından biridir! Sınırsız bağlantı açısından da en fazla değeri sağlayan çözüm olarak oylandı ve yılın VPN çözümü oldu.

Mümkün olan en geniş yerel yönlendirici ve manuel bağlantı desteği için WireGuard veya IKEv2 gibi güvenilir ve kanıtlanmış protokollerin yanı sıra OpenVPN’i kullanması tesadüf değildir. Aynı zamanda, diğer sektör öncülerinden daha uygun fiyatlıdır ve aynı anda birçok sınırsız bağlantıya izin verir.

Cihazlarınız arasında sınırsız VPN bağlantısı gibi göze çarpan özelliklerinin yanı sıra Surfshark, “reklamların, izleyicilerin, kötü amaçlı yazılımların ve kimlik avı girişimlerinin olmadığı temiz bir siber okyanusta” gezinmenize olanak tanır. Bu CleanWeb 2.0 hizmeti, 4’ü 1 arada bir reklam engelleyici, açılır pencere engelleyici, veri ihlali uyarısı ve kötü amaçlı yazılım uyarısıdır ve hatta ayda üç dolardan daha az bir tutara mal olan temel Surfshark Starter aboneliğiyle birlikte gelir.

Üç doların biraz üzerinde bir ücret karşılığında, gerçek zamanlı kredi kartı veya e-posta ihlali uyarıları gibi çeşitli kişisel veri gizliliği eklentilerinin yanı sıra kendi özel arama motorunuza sahip güçlü bir güvenlik aracı olan Surfshark One’a abone olabilirsiniz.

Nihai Surfshark One+ abonelik, Incogni aracına ek olarak yukarıdakilerin tümünü sunar. Bilgilerinizi şirket veritabanlarından ve kişisel verilerle ticaret yapan arama sitelerinden, aksi takdirde genellikle mevcut olan ve en yüksek teklifi verene satışa sunulan çeşitli yollarla kişiliğiniz hakkında oldukça iyi bir genel bakış toplayan sözde veri komisyoncularından sıyırır.

Ancak Surfshark One+ bile kişisel verilerinizin gizliliği, siber güvenlik ve çevrimiçi gezinme özgürlüğünüz konusunda son derece gönül rahatlığı sağlamak için ayda bir Starbucks latte’den daha düşük bir fiyatla son derece uygun fiyatlı olmaya devam ediyor.telefon-1