Bose QuietComfort Earbuds II ve Sony WF-1000XM5 gibi harika gürültü önleyici kulaklıkların maliyeti çok yüksek ve herkes yeni bir çift kulaklık için 200 £’dan fazla harcamaya hazır değil. Siz de daha bütçe dostu kulaklık arayışındaysanız ancak yine de harika bir ANC’ye sahip olmak istiyorsanız, o zaman kesinlikle bu fırsattan yararlanmalısınız. Şu anda Amazon İngiltere’de harika Panasonic RZ-S500WE-K var kulaklıklar %60 gibi inanılmaz bir indirimle satışta. Bu, bu fırsatta tetiği çekip bugün bir çift Panasonic RZ-S500WE-K alırsanız 90 £ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Evet, Panasonic RZ-S500WE-K, ne Bose QuietComfort Earbuds II ne de Sony WF-1000XM5’tir, ancak bu ikisinin maliyetinin çok altında bir fiyata sahiptir. Dahası, buradaki ANC en üst seviyededir ve çevrenizden gelen gürültüye göre bile ayarlama yapabilir. Yani gürültülü bir yerdeyseniz kulaklıklar ANC’yi buna göre ayarlayacak ve sinir bozucu sesleri keserek şarkılarınızın keyfini huzur içinde çıkarmanızı sağlayacaktır.

Harika üst düzey ANC’lerine ek olarak, kulaklıklar bas ağırlıklı olarak oldukça iyi ses sağlar. Hip-hop severler bu kulaklıklara kolaylıkla aşık olacaklar. Ayrıca bu kötü çocukların kutudan çıkan seslerini beğenmiyorsanız, eşlik eden Panasonic Audio Connect uygulamasındaki EQ aracılığıyla seslerini ayarlayabilirsiniz.

Kulaklıklar ayrıca IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahiptir, bu da onların spor salonu için de iyi olduğu anlamına gelir. Ayrıca tek şarjla tek başına 6,5 ​​saate, kutusuyla birlikte 19,5 saate kadar dinleme süresi sunuyor.

Panasonic RZ-S500WE-K, Bose veya Sony kulaklıkları olmayabilir ancak diğer üst düzey kulaklıklar kadar harikadır. Ayrıca şu anda Amazon İngiltere’deki inanılmaz bütçe dostu fiyatları, bu kötü çocukları gerçek bir çalma haline getiriyor. Öyleyse gidin ve fırsatınız varken daha düşük maliyetle bir çift Panasonic RZ-S500WE-K alın!telefon-1